PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96106}

Kacze opowieści

DuckTales
7,5 14 083
oceny
7,5 10 1 14083
7,8 5
ocen krytyków
Kacze opowieści
powrót do forum serialu Kacze opowieści

Mimo że serialowi dałem 10 to i tak uważam że komiksy z wykonaniem Sknerusa są lepsze.

ocenił(a) serial na 9
Bilet95

Zależy czyjego autorstwa komiksy. Carla Barksa, Pata i Carol McGreal'ów, Dona Rosy i Paula Halasa - owszem. Ale większość autorów komiksów do "Giganta" nie dorównuje w/w, i od nich lepszy jest serial "Kacze opowieści".

Trojden

Miałem na myśli właśnie te komiksy ich autorstwa. A co do "Giganta", to trafiały się w nich udane historie. Chociaż od dawna nie czytam więc nie wiem jak jest teraz.

Bilet95

Powiedziałbym że dużo gorzej, naprawdę dobre komiksy w gigancie to były jakieś 10 lat temu - od tamtego czasu jest tylko systematyczny zjazd w dół.

skoczek_narciarski

Jak już pisałem, dawno nie czytałem.

użytkownik usunięty
skoczek_narciarski

Rzeczywiście.
Mam kilka komiksów sprzed 8-9 lat i są o wiele lepsze od tych obecnych.
Niestety teraz to już nie to samo.:(

Ja mam te giganty z lat 1994 - 2003 oraz od 2013. Widać różnice w jakości... Oczywiście komiksy z gigantów nigdy się nie umywały do twórczości Dona Rosy czy Carla Banksa ale i tak było dużo lepiej niż obecnie.

użytkownik usunięty
skoczek_narciarski

Dokładnie.Szkoda.:(

Dla wszystkich poszukiwaczy prawdy gorąco polecam fanzin Dipol http://fanzindipol.pl/ Profesjonalne, przejrzyste ujęcie tematu. Sporo o Carlo Barksie - twórcy postaci Sknerusa Mckwacza. Jego komiksy w dużej mierze posłużyły jako scenariusz do wielu odcinków Kaczych Opowieści.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones