SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

The Pretender

1996-2000 1 godz.
7,4 3 212
ocen
7,4 10 1 3212
508
chce zobaczyć
{"id":"38639","linkUrl":"/serial/Kameleon-1996-38639","alt":"Kameleon","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/86/39/38639/7071328.2.jpg"}
Jarod Russel dorastał w izolacji od zewnętrznego świata, wychowywany przez prywatną korporację, zwaną Centrum. Nie była... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"seasons":[4,3,2,1]}
86
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Kameleon-1996-38639/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/38639","link":"/serial/Kameleon-1996-38639/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/38639","link":"/serial/Kameleon-1996-38639/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
[]

Jarod Russel dorastał w izolacji od zewnętrznego świata, wychowywany przez prywatną korporację, zwaną Centrum. Nie była to jednak instytucja charytatywna. Jaroda poddano tam specjalnemu szkoleniu, którego celem było wytrenowanie jego zmysłów do tego stopnia, że stał się człowiekiem-kameleonem. Dzięki temu jest on w stanie przejmowaćJarod Russel dorastał w izolacji od zewnętrznego świata, wychowywany przez prywatną korporację, zwaną Centrum. Nie była to jednak instytucja charytatywna. Jaroda poddano tam specjalnemu szkoleniu, którego celem było wytrenowanie jego zmysłów do tego stopnia, że stał się człowiekiem-kameleonem. Dzięki temu jest on w stanie przejmować osobowości innych ludzi i rozwiązywać najtrudniejsze nawet problemy. Jarod dobrowolnie bierze udział w treningu, który-jak sądzi-odbywa się w sytuacji stymulowanej. Gdy uświadamia sobie, że został wykorzystany i bezwiednie stał się sprawcą przewrotów wojskowych, zamachów terrorystycznych i spekulacji giełdowych na wielką skalę- postanawia uciec z Centrum. Dzięki wyszkoleniu, jakie zdobył, stanie się teraz potężną siłą w walce z niesprawiedliwością. Jednocześnie wciąż musi uciekać przed szukającymi go wszędzie agentami Centrum.

studio
20th Century Fox Television / Mitchell/Van Sickle Productions / MTM Entertainment / Więcej...
inne tytuły
Serial kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA) i Toronto (Kanada).
Patrick Bauchau, który gra Sydney'a, stworzył zestaw medyczny używany w serialu, dostępny również bez opłat dla niezależnej produkcji "Twin Falls Idaho" (1999), w którym występuja Bauchau.
Serial "Kameleon" był inspirowany życiem Ferdinanda Demara Juniora, geniusza z wysmienitą pamięcią. Potrafił on posiąść jakąś umiejętność tylko czytając książkę o niej.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Na okres zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia polecam odcinek 8 zatytułowany: "Not Even a Mouse".

  Magiczne_Swieta

  Zaprezentowana historia Gwiazdkowego George'a z wątkiem kryminalnej tajemnicy, w niepowtarzalnym klimacie i scenografii Świąt Bożego Narodzenia pamiętnych lat dziewięćdziesiątych.

  5
  • całość serii

   borusy

   Jestem fanem tego serialu, nie wiem tylko, czy mam całość: - sezon 1 - 22 odcinki - sezon 2 - 22 odcinki - sezon 3 - 22 odcinki - sezon 4 - 20 odcinków. do tego dwa filmy: - Island Of The Haunted - The Pretender 2001. Obejrzałem wszystko, nie znalazłem jednak zakończenia historii, a chętnie bym je ... więcej

  • gdzie jest pierwowzór Centrum?

   borusy

   Czy ktoś potrafi wskazać miejsce, które posłużyło do filmowania z zewnątrz Centrum? Na przykład na GoogleMaps?

  • Odtwarzacz?

   stachu80 ocenił(a) serial na 9

   Co to za odtwarzacz którym Jarod ogląda nagrania kiedy był maly? Czy to wymyślone urządzenie przez twórców?

   • Gdzie obejrzeć?

    Robert_Jan_Opalinski ocenił(a) serial na 9

    Czy ktoś wie gdzie można obejrzeć, "odkurzyć" sobie całość? Wydaje mi się, że nie został w pełni wykorzystany potencjał serii.

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.