PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526547}

Kamuflaż

Covert Affairs
7,2 4 513
ocen
7,2 10 1 4513
Kamuflaż
powrót do forum serialu Kamuflaż

tego niepotrzebnego związku między Annie i Auggie. Może serial z powrotem nabierze rumieńców,
póki co ten sezon to klapa na całej linii.

ocenił(a) serial na 10
Binula

Ja serial oglądam od początku i uważam, że z sezonu na sezon stawał się coraz lepszy. Annie i Auggie mają świetną chemię i mi się ich miło razem ogląda. Są świetnymi przyjaciółmi, a związek zbliżył ich jeszcze bardziej i szkoda, że rozstali się w taki sposób. Jak na razie. Będą kolejne odcinki i może do siebie wrócą, ja na to liczę.

użytkownik usunięty
Binula

Jednak nie rozwiązuje ten odcinek sprawy, bo w następnych znów "coś" się dzieje :) Myślałam, że będzie gorzej - ich pierwsza scena łóżkowa była nieco nieporadna, ale później było już w miarę ok :) Sezon 4 póki co mi się podoba, ze względu na intrygi Wilcoxa. Zastanawiam się, czy ta śmierć Anne w windzie jest sfingowana (by wywieźć w pole Henry'ego) czy co tam Ci scenarzyści znowu wymyślili? :)
Dobre intrygi i manipulacje to silna strona tego filmu, choć jest nieco niedoróbek i czasem naiwność z jaką Anne śledzi "bardzo niebezpiecznych" kryminalistów jest śmiechu warta, ale ogólnie ciekawie się ogląda ze względu na wartką akcję. Osobiście bardzo lubię postacie Joan i Arthura Campbellów.

ocenił(a) serial na 10

zgadzam się z Tobą Infinitum :)

ocenił(a) serial na 6
Binula

Ach ta miłość;-). I do tego ślepa w tym przypadku;-).

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Będzie tak samo jak z Helen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones