PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526547}

Kamuflaż

Covert Affairs
7,2 4 514
ocen
7,2 10 1 4514
Kamuflaż
powrót do forum serialu Kamuflaż

Annie & Auggie

ocenił(a) serial na 8

Czy bedą razem? jakie macie opinie

ocenił(a) serial na 7
stahoo14

Raczej kiedyś tam razem będą bo połowa widowni na to liczy.
Niby Annie przejrzała na oczy ze coś tam do niego czuje gdy pokazał jej pierścionek ale bardzo szybko porzucono ten wątek.
zupełnie tez nie wykorzystano potencjału odcinka gdzie udawali parę.

ocenił(a) serial na 7
stahoo14

Ja myślę, że może kiedyś, jeśli serial będzie wystarczająco długo kontynuowany. Ale z drugiej strony to nie jest romansidło, więc scenarzyści się na tym nie skupiają :P

ocenił(a) serial na 4
stahoo14

Mam nadzieję, że nie. Nie pasują do siebie. Zdecydowanie wolę szpiega Simona, jednakże jego obecność chyba się skończyła w tym serialu. Wielka szkoda.Fajny facet. Konkretny, a nie d..a wołowa.

mnulka

A ja uważam, że najlepiej pasowałaby do Eyala.

ocenił(a) serial na 4
Binula

Napisałam, że wołałabym Simona zamiast Auggie. Eyala to ciekawy facet - gdy nie było Simona myślałam, że między nimi coś będzie. I w sumie mogłoby być. BYLE TYLKO NIE AUGGIE!

mnulka

Współczuję Ci, bo pod koniec ostatniego sezonu.... może jednak nie będę spoilerować :P

Kismet_

Ja właśnie skończyłam ostatni odcinek.. mi się końcówka podoba ;-) A z Auggiego jest fajny gość. Według mnie najciekawszy z postaci. Zaraz po nim jest Eyal i Simon.. W aktorze grającym Eyala strasznie przeszkadzają mi jego uszy...

mrtmv1849

Jest Żydem, więc te uszy nie dziwią. Uważam, że jest bardzo uroczy. Nie widzię opcji przetrwania związku Annie i Auggiego. Oni żyją w dwóch różnych światach, z Eyalem pasowaliby idealnie.

ocenił(a) serial na 4
Kismet_

Ale ja wiem co jest w ostatnim odcinku, dlatego to mi się nie podoba.

stahoo14

Auggie jest najbardziej pozytywnym i najsympatyczniejszym bohaterem jakiego widziałam już w nie jednym serialu:) Dlatego chciałabym żeby był z Annie ale wydaje mi się ona nadal coś czuje do Bena...niestety...Taka jest moja opinia na tyle ile obejrzałam (jestem w połowie drugiego sezonu) a nie wiem co dalej ale ogladam z zapałem kolejne odcinki :))

ocenił(a) serial na 6
Gola303

Auggie jest przesympatyczny ale to coś ma w sobie Simon :) . Ale zapewne Annie w końcu i tka będzie z Auggiem.

atuh

po obejrzeniu trzeciego sezonu stwierdzam,że Simon był idealnym partnerem życiowym dla Annie, ale niestety uśmiercili go ....;-/ szkoda bo naprawdę do siebie pasowali i był on taki.... hmmm ciężko nazwać jaki...ale miał to coś zgadzam się z Tobą:)

ocenił(a) serial na 6
Gola303

Dla agentek CIA jest inny trend w doborze partnerów w tej chwili:D.

WOLVERINE55

Raczej rosyjski szpieg to nie jest to hehe Ale trzeba przyznać, że coś w Simonie było przyciągającego...

Gola303

Zgadzam się z tym, że Auggie jest bardzo fajny.
Zadziwiająco dobrze radzi sobie z tym, że jest niewidomy!! Nie zastanawiało nikogo jak on to robi, że jest taki dobry w swojej pracy?
A z Annie tworzyli by fajną parę...a po za tym oni rozumieją się bez słów.
W którymś odcinku Auggie był u lekarza (okulisty), ale niestety okazało się, że raczej nie odzyska wzroku - SZKODA ):

ocenił(a) serial na 6
stahoo14

Nie wiem czy będą razem, ale ja jestem ZA!!!
Auggie jest świetny, i myślę, że dobrze by im było razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones