PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526547}

Kamuflaż

Covert Affairs
7,2 4 512
ocen
7,2 10 1 4512
Kamuflaż
powrót do forum serialu Kamuflaż
ocenił(a) serial na 8
adrian

szkoda :( miałam nadzieję że pociągną jeszcze 6 sezon, zamkną wątek z Bellenko, dowiemy się czy Annie przyjęła oświadczyny i pracę u Joan... mogliby chociaż dokończyć najważniejsze wątki - choćby takim jednym zamykającym odcinkiem.
Z drugiej strony, zakończenie 5 sezonu tak stworzono że można by pomyśleć że Annie przyjęła oświadczyny i propozycję Joan...
Będzie brakować Kamuflażu w serialowym rozkładzie jazdy... :(

adrian

Mogliby chociaż zrobić tak jak z White Collar, pozamykać wątki w krótszym, ostatnim sezonie. A nie kończyć tak, że wytworzyli milion nowych kwestii, a potem jednak koniec. To już lepiej kończył się sezon 4 (Annie wracała do domu, Auggie czekał na nią w DC, Joan i Artur w szpitalu szczęśliwi z dzieckiem).
Najgorsze jest jeszcze, przynajmniej dla mnie, że Corman i Ord (twórcy) mieli masę pomysłów na nowy sezon i z ich wypowiedzi wynikało jednoznacznie, że sezon 6 zobaczymy.

ocenił(a) serial na 7
Kismet_

Zgodny jestem, że serial przez ostatni sezon ostro przynudzał i danie mu 6 sezonu to przegięcie. Jednak mogli to zrobić jak w White Collar albo i nakręcić parę odcinków celem pozamykania wątków

Valchall

Nikita dostała 6 odcinków właśnie po to by pozamykać wątki. Tutaj nawet 3/4 by wystarczyły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones