PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526547}

Kamuflaż

Covert Affairs
7,2 4 514
ocen
7,2 10 1 4514
Kamuflaż
powrót do forum serialu Kamuflaż

Ciekawe ile iPhone'ów 4 rozjebie albo utopi bohaterka tego serialu w przyszłym sezonie?
Będzie on na wakacje 2012, to potwierdzona informacja. Jeśli chodzi o te telefony to dla
przypomnienia ok. 21 minut odc. 13 drugiej serii taki telefon rozpadł się na kawałki ;D a w
odcinku 14 czas ok. 38 minut telefon został utopiony we flakonie na kwiatki :) a w piętnastym
bohaterka ma nowy telefon:) nieźle sobie pozwalają w tym serialu, ale jak widać mają zyski,
że mogą dać co chwilę nowy telefon :) hehe, chyba, że został podmieniony ;P
ale swoją drogą miałem ochotę swój własny rozjebać na kawałki i zobaczyć co z niego zostanie jak tak oglądałem :))

bibunio

Iphony nie są takie drogie w Stanach. podejrzewam, że w kosztach ogólnych produkcji serialu TV, to jakieś procenty

migawka

A nie wpadliście na pomysł że mogły to być atrapy?

pavulonik

eeee.... qrde, faktycznie. pełno takich w naszych salonach telefonii GSM :/

bibunio

pewnie atrapy albo już zepsute na tyle, że nie szkoda. czasem też sami producenci pchają telefony do filmów/seriali jako darmową reklamę. także budżetu im nie uszczupli:) jest coś takiego w kształcie iphone 4 i wyżej, że też czasem mam ochotę go rozwalić o jakiś kant.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones