PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857665}

Rent-a-Girlfriend

Kanojo, Okarishimasu
6,3 257
ocen
6,3 10 1 257
Kanojo, Okarishimasu
powrót do forum serialu Kanojo, Okarishimasu

Tak to anime mi zachwalali, a okazało się być dnem dna. Główny bohater, zero, nieudacznik, którego jedynym hobby jest walenie konia, poznaje przez aplikacje dziewczynę do towarzystwa, która wykonuje swoją role idealnie ale ten i tak się obraża, bo go rzuciła inna...
I tak się zaczyna przygoda zera, i coraz większej grupki dziewczyn. Które się w nim zakochują, bo ten taki miły, i podlewał chwast XD Nie no, wystarczy odwrócić role płciowe i już mamy typowe dno filmowe o nijakiej dziewczynie do której lgną same ciacha jak "Zmierzch". Obejrzałem tą serie i żałuje, i jeszcze ma być kolejny sezon! To pokazuje, dla kogo to anime było robione. Przez inceli dla inceli, którzy cały czas serwują" liczy się wnętrze" dając bohatera który dosłownie jest nikim.

ocenił(a) serial na 8
Bilet95

Jest przecietny nie jest nikim

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bilet95

no tak i mamy ten drugi sezon a ja będę się masochistycznie męczyć oglądając bo jak już zaczęłam to muszę skończyć. kto ma podobne zapędy proszę nie zaczynać oglądania!

ocenił(a) serial na 3
Bilet95

this, typ jest totalnym spermiarzem wyrwanym z wykopu, nie da się go lubić, tyle cringu dawno nie widziałam

Ponyfanka

Podoba mi się jak "Moretz96" zgłosił mój komentarz, w którym napisałem prawdę o protagoniście i wspomniałem o rozdziale 218, po których wielu "obrońców" protaga schowało się w swych piwnicach tak głęboko, że nawet światło stamtąd nie ucieka.

ocenił(a) serial na 3
Bilet95

słodki jezu, żałuję że to zobaczyłam XD

Ponyfanka

Mam to samo, ale warto to serwować "fanom" "przeciętnego" "bohatera", może coś do nich przemówi i trafi.

ocenił(a) serial na 3
Bilet95

Tak to jest gdy na siłę stara się przedłużać historię która nie powinna mieć więcej niż 1-2 sezony. W przeciwnym wypadku przedłużanie oznacza tylko więcej i więcej i więcej tego samego. Aż do obrzydzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones