SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Katastrofy w przestworzach

Mayday
2003
45 min.
8,0 3 805
ocen
8,0 10 1 3805
584
chce zobaczyć
Kulisy dochodzenia w sprawie najbardziej zagadkowych katastrof, jakie zdarzyły się w historii lotnictwa. Więcej Mniej
Katastrofy w przestworzach zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Przedstawiający prawdziwe wydarzenia i trzymający w napięciu serial "Katastrofa w przestworzach" przedstawia dochodzenia po pamiętnych katastrofach powietrznych, wyjaśniając ich przebieg oraz przyczyny. Widzowie trafiają na pokład sześciu różnych lotów, podczas których pojawiły się problemy. Przedstawione zostaje napięcie oraz stresPrzedstawiający prawdziwe wydarzenia i trzymający w napięciu serial "Katastrofa w przestworzach" przedstawia dochodzenia po pamiętnych katastrofach powietrznych, wyjaśniając ich przebieg oraz przyczyny. Widzowie trafiają na pokład sześciu różnych lotów, podczas których pojawiły się problemy. Przedstawione zostaje napięcie oraz stres zarówno na pokładzie, jak i w kokpicie pilotów. Wiernie odwzorowany przebieg wydarzeń oparty jest na zapisach rozmów w kokpicie oraz świadectwach ocalałych. Relacje z mediów, wywiady ze świadkami oraz wizualizacje rzucają światło na wątpliwości związane z bezpieczeństwem w przemyśle lotniczym. "Katastrofa w przestworzach" pokazuje ocalałych, członków rodzin ofiar oraz ekspertów ds. katastrof lotniczych, którzy próbują ustalić przyczyny wypadków. W każdym odcinku przedstawiona zostaje analiza konkretnego problemu związanego z bezpieczeństwem: porwania, zaniedbania sprzętu czy wypadki. Obok nich serial skupia się na największym problemie współczesnego przemysłu lotniczego – rosnącej automatyzacji i problemach, które stwarza ona pilotom.

studio
Canadian Film or Video Production Tax Credit (CPTC) (współudział) / Cineflix Productions / Galaxie Productions / Więcej...
tytuł oryg.
Mayday
inne tytuły
Mayday, Air Crash Investigation (pełny tytuł) Miedzynarodowe
Air Crash Investigation (alternatywna pisownia) Miedzynarodowe
Air Emergency USA
Air Disasters USA
Air Crash Investigation Wielka Brytania
Więcej...
Serial kręcono w Toronto (Ontario, Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych