PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349933}
8,0 4 021
ocen
8,0 10 1 4021
Katastrofy w przestworzach
powrót do forum serialu Katastrofy w przestworzach

To już koniec ?

ocenił(a) serial na 10

Nie wiecie czy sezon 12 był ostatnim sezonem czy może jeszcze coś wyjdzie ?

ocenił(a) serial na 10
bury256

Ostatnio nic nie chce spaść z nieboskłonu to i materiału będzie mało na nowe odcinki.

ocenił(a) serial na 10
Halvard

Chyba kpisz. A gdzie TWA 800 (to trochę patologia ale to także moje hasło do komputera i kolejna ciekawostka ponoć odcinek specjalny 13 sezonu ma być właśnie o nim podobno), Aerofłot 3352 (bardzo chciałbym to zobaczyć). Powtórzę coś swojego z innego tematu:
Co bym chciał zobaczyć:
1.Katastrofa lotu Pulkovo 612. 22 sierpnia 2006 (złe warunki atmosferyczne strącają z nieba samolot)
2.Katastrofa lotu Mandala Airlines 091. 5 września 2005 (błąd pilotów i problem ze startem)
3.Katastrofa lotu Air New Zealand 901. 28 listopada 1979 (błąd w nawigacji i rozbicie się na wzniesieniu wulkanu) W PRODUKCJI!
4.Katastrofa lotu Air Canada 621. 5 lipca 1970 (błąd pilotów i utrata prawego skrzydła)
5.Katastrofa lotu British Airways 476/ Inex-Adria Aviopromet 550. 10 września 1976 (zderzenie samolotów wskutek błędu kontroli lotów)
6.Katastrofa lotu Austral Lineas Aereas 2553. 10 października 1997 (piloci przez zamrożony prędkościomierz przyśpieszyli maszynę do granic wytrzymałości)
7.Katastrofa lotu Saudi Arabian Airlines 163. 19 sierpnia 1980 (pożar i opieszała ewakuacja)
8.Katastrofa lotu UTA 141. 25 grudnia 2003 (przeciążony samolot rozbija się na plaży)
9.Katastrofa lotu Pan Am 214. 8 grudnia 1963 (strącony przez piorun)
10.Katastrofa lotu Aerofłot 3352. 11 października 1984 (kontroler lotów zasnął przez co samolot wylądował na sprzęcie do oczyszczania lotniska)
I kolejny sezon byłby zrobiony.

ocenił(a) serial na 10
Sir_KriS800

Dobra, przykładów można by i mnożyć od cholery.

Obecny rok jest wyjątkowo "ubogi" pod względem katastrof i poważnych incydentów.

Więc "chyba kpisz" z twojej strony było mało trafione.

ocenił(a) serial na 10
Halvard

Ubogi bo lotnictwo bezpieczniejsze jest w końcu od tych katastrof które dały nauczkę ludziom. No może Dreamliner któregoś dnia zabije setkę osób bo to samolot z awariami.

ocenił(a) serial na 10
Sir_KriS800

Żadnej nauczki nie dały. Linie lotnicze cały czas tną koszty. Przeglądy serwisowe są odwlekane. Maszyny są ciagle w powietrzu, bez odpoczynku. Załoga trzaska czas pracy ponad normę etc...

2013 jest mega fartowny...................................ale do czasu..........

ocenił(a) serial na 10
Halvard

Ale już nie wydarzy się wiele wypadków jak spektakularne kolizje w powietrzu czy uprowadzenia przez łatwy dostęp do kokpitu czy źle skonstruowany silnik.

ocenił(a) serial na 10
Sir_KriS800

Nie mów hop!! Ale oczywiście nikomu nie życzę takich "wrażeń".

A co do hasła komputera - to faktycznie patologia, heeh:)

ocenił(a) serial na 10
Halvard

A Ty masz lepsze? ;-)))

ocenił(a) serial na 10
bury256

A ja bym chciał zobaczyć katastrofy które zdarzyły sie niedawno. Np.:
1. Katastrofa w Moskwie(chyba w 2011 roku) katastrofa przy lądowaniu
2.I ta katastrofa z 2008 roku chyba w Madrycie?
3.Katastrofa na antarktydzie.
4. No i chyba jeszcze nie było o katastrofie w lesie kabackim?

ocenił(a) serial na 10
kamil98760

Air New Zealand 901 będzie w najnowszym sezonie.
A katastrofa w Lesie Kabackim dość ciekawie była przedstawiona w "Historie Lotnicze-Lot 5055 Katastrofa W Lesie Kabackim".

ocenił(a) serial na 10
Sir_KriS800

Wiem że była przedstawiona. I jeszcze mogłoby być o tym samolocie co spadł w tym roku. Ten transportowy. Chyba w Afganistanie.

ocenił(a) serial na 10
kamil98760

Ten z Bliskiego Wschodu co został nagrany to nuda. Szkoda czasu i pieniędzy na tą historię. KWP muszą prezentować coś niezwykłego i ciekawego a nie byle jakie wydarzenie.

ocenił(a) serial na 10
Sir_KriS800

Tak mówimy o nowym sezonie, a tu minął od ostatniego odcinka 12 serii, maj, kwiecień, wakacje i wrzesień a 13 sezonu jeszcze nie ma... :/. KIEDY BĘDZIE!? I może pójdźmy trochę w przyszłość. Jak myślicie, czy będzie lub co będzie w 14 sezonie? :)

ocenił(a) serial na 10
kamil98760

Może późna jesień, wczesna zima.
Sezon 14 powinien być. I moje propozycje masz wypisane wyżej w tym temacie (odpowiedź do Halvard). Oprócz pozycji 3.

ocenił(a) serial na 10
Sir_KriS800

Już się nie mogę doczekać :D Czekam na 1 odcinek 13 serii. Mam nadzieję że bedzie ciekawy. Ej a ponadto czemu na Pulsie 2 i poprzednio na TV Puls wyświetlano to samo tylko że tytuł zmienili na Podniebny Horror?

ocenił(a) serial na 10
kamil98760

Ja natomiast czekam na temat o huraganie i odcinek o telefonie komórkowym który wg pewnych śledczych mógł się przyczynić do katastrofy małego samolotu. Będzie ciekawie. Nie wiem, program ten sam ale tytuł inny, może nie chcieli się łączyć(kojarzyć) z Nat Geo i dlatego tak wyszło.

ocenił(a) serial na 10
Sir_KriS800

No na pewno będzie ciekawie :}

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones