PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379640}

Reborn!

Katekyō Hitman Reborn!
7,9 829
ocen
7,9 10 1 829
Katekyō Hitman Reborn
powrót do forum serialu Katekyō Hitman Reborn!

Hej, dopiero zaczynam to anime. Jestem na 10 odcinku i w sumie muszę stwierdzić że jest
dosyć głupkowate. Ale pamiętam jakie miałam początki z One Piece, za które zabierałam
się 3 razy zanim je obejrzałam, a aktualne jestem maniaczką ^-^"
Denerwują mnie okropnie dzieci w tym animcu, o ile "Rjeborn" jest znośny to resztę z
miejsca bym zastrzeliła.... Nienawidzę dzieci....
Główny bohater to taka ciotka, która wszystkiego się boi, fabuła też nie zapowiada się jakoś
ciekawie...
I tu rodzi się pytanie. Czy warto to oglądać dalej? Rozwinie się to jakoś ciekawie? A jeśli tak
to napiszcie mi od którego mniej więcej odcinka, żebym wiedziała ile jeszcze przede mną.
Proszę o jakieś sensowne wypowiedzi. Możecie spoilerować, chyba że chodzi o czyjąś
śmierć. Takie spoilery są "be", reszta mi nie przeszkadza.

Khadi_Ederbald

Ogolem to Reborn mma ciezki poczatek. Wytrwaj do 20 epa, pozniej sie rozlreca, nowe postacie, werbowanie rodziny, walki. Ogolem warto, im dalej - tym lepiej. Postacie sa zabwne, Tsuna to lama(ale to wyjatek), reszta w sumie ogarnieta. ;)

Ale oczywiscie naszego kochanego OP nie przebije.

Gangelus

Heh, dzięki za fatygę ale już zdążyłam zauważyć. Od gdzieś około 10 zaczęło się robić śmieszne a oprócz tego bardzo spodobały mi się postacie Gokudery i Hibariego więc postanowiłam, że przemęczę. Jestem aktualnie na 37 odcinku i zapowiada się naprawdę fajna akcja. :D

Khadi_Ederbald

ehh... to po sadze z Varia jest jeszcze lepsze. Ja tam najbardziej lubie Reborna, Frana i Hibariego :D

ocenił(a) serial na 8
Khadi_Ederbald

Anime jest nie najgorsze, ale musisz mieć świadomość, że zostało "zdziecinnione" względem mangi (genialnej trzeba zaznaczyć). Gokudera np. nie pali papierosów, Dying Will Bullet zamienia się w jakiś promień zanim dosięgnie Tsuny (w mandze było ewidentnie pokazane, że Tsuna dostaje od Reborna headshota prawdziwym nabojem... pojawiała się nawet krew). Slapsticku na początku jest dużo i trzeba przez to przebrnąć, bo później naprawdę robi się niesamowicie ciekawie, a power up'y członków Vongoli i innych rodzin są niesamowite. I tu trzeba zaznaczyć, że anime kończy się duuuużo wcześniej niż świetna manga (polecam do czytania stronę mangareader). Trzeba również zaznaczyć, że autor miał odwagę zakończyć swój tasiemiec (nie to, co w przypadku Bleacha, One Piece czy Naruto, choć moim zdaniem zrobił do stanowczo za wcześniej). Ja to widzę tak - bierz się za czytanie mangi, oglądając równocześnie anime, bo poszczególne walki warto obejrzeć w ruchu - są niesamowite, tak samo, jak fabuła (o anime się za bardzo nie wypowiem, bo sam dopiero co zacząłem - jestem na 14 odcinku :P). I zobaczysz w końcu, jak to jest, kiedy ulubiony "tasiemiec" się kończy :). Tak, będą łzy, szlochanie i zgrzytanie zębów, a na końcu listy z pogróżkami do autora, żeby historię 10-tego szefa Vongoli kontynuował :P.

Darkengar

Hej gościu, dzięki za to wszystko, ale zanim coś napiszesz popatrz na datę, oszczędzi ci to niepotrzebnego zachodu. I anime i mangę mam już dawno za sobą. KHR zostało jedną z moich ulubionych serii. Po prawdzie dogoniłam mangę jakieś 2 miesiące przed jej zakończeniem. :P

Khadi_Ederbald

Brawo! Ja dopiero co miałam za mange się brać,po zakończonym już anime.^^'

ocenił(a) serial na 8
Khadi_Ederbald

Gosciu xD. Jest wielu ludzi z podobnymi pytaniami , wiec dobrze , ze pisze nawet "po czasie" Ja wlasnie skonczylem Anime i ku rcze, ekstra jest :D Tez zamierzam sie brac za mange. Szkoda , ze nie wiedzialem , ze sie az tak rozni , moze bym na niektóre sprawy spojrzał z innej perspektywy , wlasciwie to nic straconesgo , bede sobie mogl przypomniec ulubione sceny i odrazu wprowadzic sie w swiat mangi :D Ogolnie dla tych ktorzy maja wątpliwośći Gorąco Polecam Te Anime :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones