PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379640}

Reborn!

Katekyō Hitman Reborn!
356
chce zobaczyć
Katekyō Hitman Reborn
powrót do forum serialu Katekyō Hitman Reborn!

mam prośbe do tych co dopiero bd oglądać to anime. nawet jeżeli wam z początku sie nie spodoba, to oglądajcie dalej, wytrwajcie. Z początku sama myślałam, ze jest to monotonne jednak z czasem akcja staje się coraz lepsza i po tym nie można się oderwać. Dlatego oglądajcie do końca i nie oceniajcie tego anime po poczatku. Naprawde warto :)

natadebska

tylko w związku z Twoją recenzją, brnę... ;) jak mi to dalszy rozwój fabuły rzeczywiście wynagrodzi, to będzie tylko Twoja zasługa.

ocenił(a) serial na 7
natadebska

1. Kiedy wg. Ciebie monotonia i schemat wydarzen w kazdym odcinku sie zmienia...ktos pisal w innym temacie, ze powyzej 20 odcinka robi sie lepiej...aktualnie jestem przy 19 odcinku, ale trwam glownie ze wzgledu na komediowe walory produkcji...no i powiedzmy sobie szczerze Lambo jest fajny[ten mlody]
2. Jak to jest, ze anime jest juz zakonczone a na stronach jak mangastream wciaz dodaja nowe odcinki mangi?

ocenił(a) serial na 10
Private

Tak to jest, że anime bardzo rzadko idzie z mangą. Serial bardzo szybko zaczął doganiać nowy wątek z mangi dlatego seria skończyła się na arcie z Byakuranem ;)

ocenił(a) serial na 8
natadebska

Totalnie się zgadzam :D Co prawda ja się "męczyłam" aż do 40 odcinka (sama nie wiem jak to przetrwałam) ale później..... później nie mogłam się oderwać. Dosłownie. Świetne anime tylko powoli się rozkręcało :)

Niestety teraz zostaje tylko manga.

adrastea_87

Pozwole się wtrącić na taak późny post...Faktycznie.Pierwsze,może 20 odcinków
przynudza,dosłownie ale później jest tylko lepiej dzięki czemu trudno się odciągnąć.
No i powiedzmy sobie wprost- każda postać ma coś w sobie,niesamowitego.
W moim Top wciąż króluje Bel oraz Hibari.Niesamowite postacie.~

ocenił(a) serial na 8
Omen_Girl

Prawda. Postacie w tej mandze/anime są super :) Hibari i Yamamoto to <3 moi ulubieńcy.
Tylko dwie główne postacie żeńskie dla mnie trochę mdłe ale nie będę się czepiać ^^

Powtórzę jeszcze raz
naprawdę warto dać szansę tej serii :D

adrastea_87

Zgadza się,otóż to! O mandze jeszcze poczekam się
z wypowiedzią bo nie czytałam.^^'' Ah,Hibari.Kto Go nie lubi?
Jest fenomenalną postacią.Oj tam,patrząc na hot boy'ów,
na żeńskie postacie,można spokojnie oko przymknąć.=w=''

Właśnie.Mimo,że i wśród
wiernych Otaku,znajdą się krytycy tego anime,
to dla niektórych,na pewno to nie będzie czas stracony.:3

ocenił(a) serial na 10
natadebska

Ja czytam mangę, czyli komiks, na którego podstawie stworzono ten serial. Gdy byłem przy 50 rozdziale (około 20 odcinka) chciałem skończyć, bo sens był głupi, jednak parę rozdziałów później zaczęło się coś dziać i dzieje się nadal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones