Oglądałem dziś jeden odcinek na MTV. Naprawdę super, fajni bohaterowie i ciekawa fabuła. Zespół zaczyna piąć się na szczyt ale czeka ich wiele wyrzeczeń i przykrych sytuacji. Naprawdę było mi żal bohaterów kiedy przeżywali smutne sytuacje i lekki uśmiech kiedy się powiodło.
Aktorstwo wiadomo jakie, no ale pomimo...