PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852646}

Kim jest Anna?

Inventing Anna
5,8 13 216
ocen
5,8 10 1 13216
4,6 5
ocen krytyków
Kim jest Anna
powrót do forum serialu Kim jest Anna?

Ciekawy

ocenił(a) serial na 6

Ciekawa historia. Dobrze zrealizowany serial. Wciągnął mnie. Głównie dzięki Garner, która zrobiła na mnie wcześniej już wielkie wrażenie w Ozark. Poza tym fajnie zobaczyć ten światek obrzydliwie bogatych snobów, którzy z nudów i nadmiaru kasy nie wiedzą co ze sobą robić. Koszmar.

felis5

Generalnie beka z tego jak bardzo podoba im się życie na cudzy koszt. A jak wypadnie tak, że trzeba sięgnąć do własnej kieszeni to big problem i krzyk, że oszukali.

ocenił(a) serial na 7
gerberki

To mnie najbardziej rozbawiło w sprawie z tą Rachel. Dostała od cholery prezentów, dziesiatki wystawnych kolacji, ale jak ona miała wydać kasę to olaboga, zostałam oszukaanaa i okradzionaaa. Tragedia. Zgadzam się z tym, co powiedzieli jej na komisariacie.

Redrum

Też się zgadzam. Jeszcze adwokat ładnie jej wytknął ile zarobi na wszystkim. Na insta teraz biadoli, żeby ludzie czytali jej książkę bo tam jest prawda opisana i jaka to z niej wielka ofiara oszustw. Komiczna postać. Razem z serialem zwęszyła hajs i dawaj od nowa robimy promke książki.

ocenił(a) serial na 7
gerberki

Oni wszyscy są tam siebie warci. I Anna, i te jej ,,przyjaciółki'' i wielcy biznesmeni... No straszni ludzie i żadnego mi tam nie żal...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones