PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852646}

Kim jest Anna?

Inventing Anna
5,8 13 228
ocen
5,8 10 1 13228
4,6 5
ocen krytyków
Kim jest Anna
powrót do forum serialu Kim jest Anna?

Moja dziewczyna - zakrzyknęła Neff w ostatnim odcinku! I to "moja dziewczyna" też!

Dała popalić wszystkim nadętym bubkom, którzy myślą, że "mam swoją półkę w najdroższym sklepie" więc świat należy do mnie. I rozczarowują się, jeśli tak naprawdę obsługa tego sklepu ma Cię głęboko gdzieś dopóki płacisz bajońskie rachunki.

Bankierom, prawnikom i laluniom na IG :) Dali się nabrać na drogie ciuchy, tandetną opowiastkę o niemieckim bogatym tatusiu i funduszu powierniczym na 60 mln USD. Brzydka, niemiła, bezczelna.

Trudno jej wybaczyć naciągnięcie Rebecci - to było bardzo nie w porządku, ale hotele i banki dały się zrobić po prostu na szaro :) A potrzebowała tej otoczki dla swojego marzenia: ADF - pieniądze miały być tylko środkiem. Czym się różniła od Chase'a "futurysty" nagabującego kolejnych inwestorów na swój pseudo-start-up-aplikację do zapisywania snów?

Historia i jej opowiedzenie super. Gra aktorska wyjątkowo wkurzająca - wszystkich począwszy od Vivienne, na Annie skończywszy, ale tak ma być, w tym świecie naprawdę nikt nie jest sympatyczny!

ocenił(a) serial na 7
gochia

Zgaduję, że chodziło Ci o Rachel (nie kojarzę tam żadnej Rebecci). Mnie jej w ogóle nie szkoda, ciągle brała i brała, drogie ciuchy, torebki, wystawne kolacyjki... Pewnie spłaciłaby ten limit sprzedając te ciuchy. Wierzyć się nie chciało, że dorosła kobieta zachowywała się jak 16 latka. Generalnie Anna była bardzo antypatyczną postacią, ale jednak ubawiło mnie jak robiła amerykańskich bogaczy na szaro.

Redrum

Moze chodzilo o ta starsza na poczatku vo ja wyrolowala na 400tys dolarow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones