PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706012}

Kingdom

7,8 1 199
ocen
7,8 10 1 1199
Kingdom
powrót do forum serialu Kingdom

Hej, dopiero zacząłem oglądać serial i zapowiada się nieźle - zastanawia mnie, czy występuje tam epizodycznie dużo znanych (tzn. mających walki w UFC/Bellatorze) zawodników ?

Na razie w S01/E01 wypatrzyłem Cub'a Swansona (walka z Natem) - w pierwszej chwili nie ogarnąłem, dopiero dziara "So Cal" mnie naprowadziła :)

ocenił(a) serial na 8
jaruone

Niestety nie ma za dużo znanych zawodników ale w 3 sezonie mają podpisać kontrakt z ufc więc powinno się coś ruszyć w tej kwestii jak i wi3kszy budżet i ciekawiej pokazane gale i walki... serial kozak

ocenił(a) serial na 9
jaruone

nie zgodzę się. jak na ilość walk (jest srednio 1 walka na 3-4 odcinki), zawodnikow z UFC i ogolnie akcentow profesjonalnego MMA jest sporo.
2 walka Alicii jest z Heather Clarke, waga kogucia UFC. Sedzia w tej walce to Jason Herzog.
S02e09 - walka Jaya o tytuł - przeciwnik to Joseph Benavidez (nr1. w walce muszej UFC w tym momencie).
Sedzia z warkoczowatą brodą to Mike Beltran.
Czarny, sprzedany sedzia w sezonie 2 w walce Nate'a to Cecil Peoples.
S02e16 - przeciwnik to Gray Maynard, waga lekka UFC (chyba juz odszedl na emeryture), sedzia to Keith Peterson.
Komentator główny to Kenny Florian z UFC.
Sporo czasu zajelo mi przejechanie przez wszystkie odcinki. Nie ma za co :P

użytkownik usunięty
jaruone

W pierwszym sezonie był jeszcze Chris Leben (ten co nie chciał płacić za treningi) i Joe Stevenson się plątał po gym'ie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones