6,0 1 413
ocen
6,0 10 1413
649
chce zobaczyć
{"type":"film","id":789382,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Kiss+Me+First-2018-789382/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Kiss Me First
  • nathaniel_orange ocenił(a) ten serial na: 8

Dosyć ciekawa konwencja. Trzeba przyznać, że serial jest niszowy i wielu ludzi go nie zrozumie.

• wh00re ocenił(a) ten serial na: 6

nathaniel_orange No właśnie - będzie 2 sezon?

• wh00re To jest na podstawie książki Lottie Moggach o tym samym tytule więc jest to całość,chyba że coś dopiszą.

• alisspl ocenił(a) ten serial na: 1

nathaniel_orange tu nie ma nic do rozumienia, bo to jest tylko silenie sie na cos oryginalnego. Nie wiem moze pokolenia naprawde 17 latkow, to kreci, ale watpie, jezeli graja w gry mmo i widza co tworcy serialu wciskaja im, ze jak to wyglada i relacje miedzy ludzmi w takich vr...
    Mega facepalm kiedy dziewuszka po wizycie w zaczarowanym lesie, przepraszam w zaczarowanej sali mincraftowych samobojcow sprawdza sobie potem w necie co to ta taka czerwona pigulka... No powaznie? Taka glupia czy tworcy widzow uwazaja za takich idiotow, ktorzy nie znaja podstaw popkultury?
    Jezeli jakis nastolatek albo i starszy zaczal ogladac ten serial, a nie zalapal od razu pigulki, to rzeczywiscie takim sie to pewnie podoba, pozostali zrobia pfff jak ja i wylacza.

• alisspl No masz rację ale z tą jedynką to przesada. Widziałem gorsze seriale.

• alisspl ocenił(a) ten serial na: 1

Maleniak Nie sadze. To jest moze moja pierwsza albo omen nomen jedna z niewielu takich ocen. Dlaczego, to wyjasnilam wyzej, bo to co zobaczylam w serialu o takiej tematyce to kompletna dyskwalifikacja. Nie robi sie takiej tematyki bez wiedzy o podstawach i ikonach. Wersji technicznej nie oeceniam i nigdy za nia nie wystawiac lepszych ocen, bo serial, film, to produkt calosciowy i glownie fabularny, a nie widoczek z wakacji. Dobra ocene za zdjecia to moge konkretnej osobie wystawic, operatorowi kamery i producentowi ewentualnie tasmy filmowej albo sprzetu optycznego, ale nie tworcom merytorycznym.
    Nie wiem jakie seriale ogladales, ze byly az gorsze. Ja sobie nie przypominam, zawsze w nich cos znajduje w miare ok, chociazby w tym DSC.
    Moze oceniasz jako gorsze subiektywnie, bo ci sie nie podoba tematyka czy aktorstwo, czy wykonanie, ja oceniach ten serial za bardzo zla merytoryke tematyki i uraganie logice widza w rozumieniu tego co widzi.