PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789382}
6,0 1 505
ocen
6,0 10 1 1505
Kiss Me First
powrót do forum serialu Kiss Me First

Dosyć ciekawa konwencja. Trzeba przyznać, że serial jest niszowy i wielu ludzi go nie zrozumie.

ocenił(a) serial na 6
nathaniel_orange

No właśnie - będzie 2 sezon?

użytkownik usunięty
wh00re

To jest na podstawie książki Lottie Moggach o tym samym tytule więc jest to całość,chyba że coś dopiszą.

ocenił(a) serial na 1
nathaniel_orange

tu nie ma nic do rozumienia, bo to jest tylko silenie sie na cos oryginalnego. Nie wiem moze pokolenia naprawde 17 latkow, to kreci, ale watpie, jezeli graja w gry mmo i widza co tworcy serialu wciskaja im, ze jak to wyglada i relacje miedzy ludzmi w takich vr...
Mega facepalm kiedy dziewuszka po wizycie w zaczarowanym lesie, przepraszam w zaczarowanej sali mincraftowych samobojcow sprawdza sobie potem w necie co to ta taka czerwona pigulka... No powaznie? Taka glupia czy tworcy widzow uwazaja za takich idiotow, ktorzy nie znaja podstaw popkultury?
Jezeli jakis nastolatek albo i starszy zaczal ogladac ten serial, a nie zalapal od razu pigulki, to rzeczywiscie takim sie to pewnie podoba, pozostali zrobia pfff jak ja i wylacza.

użytkownik usunięty
alisspl

No masz rację ale z tą jedynką to przesada. Widziałem gorsze seriale.

ocenił(a) serial na 1

Nie sadze. To jest moze moja pierwsza albo omen nomen jedna z niewielu takich ocen. Dlaczego, to wyjasnilam wyzej, bo to co zobaczylam w serialu o takiej tematyce to kompletna dyskwalifikacja. Nie robi sie takiej tematyki bez wiedzy o podstawach i ikonach. Wersji technicznej nie oeceniam i nigdy za nia nie wystawiac lepszych ocen, bo serial, film, to produkt calosciowy i glownie fabularny, a nie widoczek z wakacji. Dobra ocene za zdjecia to moge konkretnej osobie wystawic, operatorowi kamery i producentowi ewentualnie tasmy filmowej albo sprzetu optycznego, ale nie tworcom merytorycznym.
Nie wiem jakie seriale ogladales, ze byly az gorsze. Ja sobie nie przypominam, zawsze w nich cos znajduje w miare ok, chociazby w tym DSC.
Moze oceniasz jako gorsze subiektywnie, bo ci sie nie podoba tematyka czy aktorstwo, czy wykonanie, ja oceniach ten serial za bardzo zla merytoryke tematyki i uraganie logice widza w rozumieniu tego co widzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones