PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

808
chce zobaczyć
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Olonostalgia

ocenił(a) serial na 3

...a więc coś, co ogarnia człeka jak ogląda klip z przeszłości naszej bohaterki:

http://www.youtube.com/watch?v=jkg1e9FxEU4

Awdar

to prawda Olka jako dziecko byla fajna, energiczna, z charakterem. niestety wyrosla z niej nudna sztywna panna bez polotu

ocenił(a) serial na 10
wujciowariatuncio

I z ciętym językiem:-)

ocenił(a) serial na 10
wujciowariatuncio

Już kiedyś napisałem że mogliby zrobić remake pierwszego tysiąca odcinków

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Pamiętam, jak Olka miała iść do liceum i tam był dyrektor (nie pamiętam nazwiska), u którego wcześniej Aga podpadła. I on był takim ogromnym postrachem, a ja wtedy byłam w podstawówce albo w gimnazjum i byłam taka przerażona, że tak wygląda liceum :D Z dyrektorem-postrachem :)

ocenił(a) serial na 3
elfijka

Dyrektor Jacek Kozub grany przez Dariusza Odiję ;) Świetna postać ;)

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Ach, Kozub! No tak :D A liceum chyba było Tetmajera, no nie? Ciągle gadali w Tetmajerze to, w Tetmajerze tamto :)

ocenił(a) serial na 3
elfijka

Tak, Tetmajera, a pierwszym sezonie tam koleżanka Agnieszki usiłowała popełnić samobójstwo, gnębiona przez fizyczkę i potem organizowano strajk szkolny, by się tej nauczycielki pozbyć. Luźne nawiązanie do rzeczywistych wydarzeń z tego czasu, bo niedługo wcześniej pewien chłopak popełnił samobójstwo nie mogąc znieść fizyczki w liceum im. Mikołaja Reya.

ocenił(a) serial na 10
Awdar

To wyjaśnia, dlaczego tak mnie pójście do liceum przerażało.

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Mścisław Kozub

ocenił(a) serial na 10
Awdar

2:11 - u mnie był taki sam bujak :D Bujakonostalgię teraz mam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones