PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 457
ocen
2,8 10 1 35457
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Ponieważ w Klanie ostatnio wieje nudą i sandałem, zastanowiłam się chwilę, czego mi brakuje i jakie wątki wywoływały dyskusję na forum :)

Co chcielibyście oglądać dalej, a których tematów macie serdecznie dość?

Chciałabym rozwinięcia wątków:

- Jacka awanturnika i "małego domowego tyrana", jego niechęć do Beaty była jedną z ciekawszych rzeczy, kłótnie z Elą i jej późniejsze histerie również wprowadzały coś nowego;
- Leszka & Marczyńskiego oraz Leszka & Studentki, niechby i Grzechu się gdzieś pojawił i zaczął wyrywać Bognę
- Norberta szaleńca - w duecie z Olą, Kamilą, Rafałem....albo szefem Oli :) lub kimkolwiek
- Kasi nastolatki i jej wesołych koleżanek - trochę świeżości
- Dziwnych kolegów Jasia i jego podejrzanych zainteresowań
- Waca i Feliksa, ale w jakiś sensowny sposób;
- szefa stalkera i Oli, niechby się zadziało!

Mam dość wątków:

- Romansu Pawła i Wigi - nie przeszkadza mi dramat w małżeństwie Koniaczków, ale para Paweł & Wiga jest dla mnie jeszcze gorsza niż para Paweł & Krysia - ponurzy, posępni, drętwi, nudni, beznamiętni, męczący
- Arkadiusza - we wszelkim wydaniu
- Agnieszki i wszystkiego, co z nią związane;
- Bożenki i Miłosza, ich weselnych rozterek, połączenia charakterów, oddzielnie są do zniesienia, w duecie bardzo ciężkostrawni
- ośmieszających Maćka

ocenił(a) serial na 6
LiLuLa

Chciałbym rozwinięcia wątków:

- Leszek i Marczyński - zdecydowanie. Jeden z lepszych wątków w tym sezonie, nagle urwany, a Leszek i Bogna rozpłynęli się.
- Ola, Rafał, szef, Sława, Norbert - Tutaj liczę, że albo Norbert albo Sława zajmą się tym szefuniem i będzie się działo.
- Ania, Alicja i Mariola - One powinny interweniować, rozpocząć jakąś akcję ratowania Krysieńki!
- Kamila - Niekoniecznie z Norbertem, powinna spotkać jakiegoś chłopaka, może zajść w ciążę.
- Kasi - Tutaj też można dużo wymyślić, może imprezowanie i alkohol, Kasia mogłaby zostać imprezoholiczką .
- Beaty i agresywnego Jacka

Mam dość wątków:

- Arkadiusza - wynocha z serialu!
- Bożenki i Miłosza - niech im dadzą jakieś lepsze wątki, a nie jakiś film i kłótnie.
- Stasi, Jeremiaszka, Wiesia - Zbędny wątek, zapchajdziura.

elmoo_filmweb

chciałabym żeby Bogna z Leszkiem wóciły bo to moje ulubione postacie zaraz po Felim i Monice.

ocenił(a) serial na 3
kinomanka_13

Chyba wszyscy na nich czekamy :) Mnie szczególnie brakuje Leszka, jakiś taki bardziej "ludzki" mi się wydaje.

LiLuLa

Powiem tak zgadzam się praktycznie w 100% z Lilulą. Wszystkie wątki , które uznała za ciekawe są reż moimi, Bardzo podobały mi się sceny Jacek - Ela - kłótnie o Małgosię i Beatę, Jacek -Agata i Beata , był tu potencjał , to główni bohaterowie powinni to pociągnąć.Możliwe jest tez jakieś połączenie tych wątków , choćby znęcanie się psychiczne i fizyczne nad Agatą , jakaś kłótnia z Beatą , w to wkracza Ela i gotowy wątek na parę odcinków. Podobnie widzę potencjał w Marczyńskim i spółce , wątpie , że nie długo wróci , ale chciałbym by okazał się tajemniczym dostawcą Reni , wrócił a tu Leszek będzie go gnębił o kasę. Podobała mi się niewymieniona tu Julia , i ona wnosiła trochę szaleństwa do klanu , dlatego ją chwalę niech wróci i znów rozwali system. Może jakaś zemsta na Eli , aptece i spółce , ma do tego potencjał. Na dodatek oczywiście Norbert także w jakimś powiązaniu czy to Kamilą czy Olą , szef także może namieszać. Oczekuję tu choćby jakiejś bójki czy potrącenia Rafała.

Nie chcę na pewno dużo Waca , Barbary , Feliego , absolutnie Arkadiusza , Pawła w takiej formie jak gra z Wiga także nie , Bożenki i Miłosza oraz Maćka. Agnieszkę znoszę dla mnie się poprawiła w ciekawym wątku , niech będzie , choćby romans z szefem , ale szybko , bez gadania o pierdołach.


Z nowych wątków proponuje rozwiniecie romansu Zyty i prawnika oraz Sandry i Michała, , kłopoty finansowe firmy Zyty i starcie z Perukową i Rutką jako czarnych charakterów , Anna , która informuje Krysie o Widze i Pawle, zgwałcenie Beaty przez niemieckich bandytów poszukujących narkotyków Joachima, Julia podpalająca aptekę -płonie Sadyba , romans szefa z Olą i wspomniana bójka lub wypadek z Rafałem , zawał Jerzego spowodowany zapaścią firmy , która bankrutuje oraz pożarem na Sadybie , Agata zachodzi w ciążę . w skutek szarpaniny z Jackiem spada ze schodów , dochodzi do poronienia , Jacek idzie do więzenia.

wiatriwoda

Jesli chodzi o waca to go nie lubie i barbary nie lubie i julii , nie mam nic do arkadiusza i do feliego

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Ja mam dość Zyty i tego koszmarnego prawnika. Ich dialogi są tak beznadziejne, tak drętwe, zero tej iskry, która niby ma między nimi być.

ocenił(a) serial na 3
elfijka

Ja też, są odpychający, mam wrażenie, jakby byli parą dewiantów i zmierzali się po godzinach umawiać na jakieś dziwne praktyki seksualne. On jest okropny i śliski, jego przesadna uprzejmość i sztywne teksty zamiast ekscytować Zytę, powinny ją raczej wystraszyć,. Ten facet przypomina mi takiego stereotypowego psychopatę z martwym uśmiechem. Boję się go ;D

ocenił(a) serial na 10
LiLuLa

Ja też się go boję!!! W ogóle ten facet nie jest przystojny! I te teksty. Fuj, fuj, fuuuuuuuuuuj!

ocenił(a) serial na 1
LiLuLa

Mniej:

- ja nie cierpię wątków z norbertem, więc byłabym wdzięczna gdyby w ogóle zniknął
- nowa beata jest beznadziejna i też mnie denerwuje
- arkadiusz
- julia i cyrkowiec
- feli i wac

Więcej:
- może powrót zakonnicy?
-



LiLuLa

Mniej:

Bożenki i miłosza - nuda nuda nuda
nowej Beaty -
doktora Lubicza i tej dntystki - sztywniacy roku!
Michała, tego taksówkarza, ich dzieci, ich zon i ich niby filozoficznych rozmów - bliźniacy emocjonalnie i intelektualnie na przedszkolu się zatrzymali, pokarzcie mi dzieciaki co w takich koszuach i pulowerach ;) do szkoły chodzą ????

wiecej
sama siedziwie ze to pisze - Felixa
Kamili
Krystyny ;)
Julia - jakaś intryga y się przydałaz jej strony, takie zołzy zawsze poprawiaja oglądalnośc ;)
wątek Jacka był ciwekawy - ten z wrogością wobec Beaty


jakieś nowe wątki by się przydały, proponuje np:

niech Feli ten kurs skończy i jakąś aspirującą gwiazdę szkoli - ale nie Herbuś, błagam!!!
jakaś kuzynka szalona z Kazachstanu niech do cioci przyjedzie , chce kariere zrobic w biznesie polskim i np Feli ja poprowadzi,
więcej intryg, romansów!1 jakaś bomba potrzebna bo wieje nudą, Beata sie znalazła i nic z tego nie wyniknęło specjalnie;// nowa Beata jest do niczego!

jakaś postać z jajami potrzebna!!!! surmaczowa Czesia czy Feli juz sie przejadli

LiLuLa

takkkkkkkk! zasadniczo trzeba rozwinac:
-watek perwersyjnego Grzecha! niech wyrywa laski chocby to nie byla Bogna! niech sie wezmie za Graze! jakby Graza zobaczyla te jego sexy kite i was to by zaraz zapomniala o Arkadiuszu!!!
-fajnie by bylo gdyby Olka wrocila do Norberta, np. moglo by sie okazac, ze Rafal jest w zmowie ze stalkerem, zeby szantazowac Pawla w celu uzyskania akcji elmedu. Norbert by wszystko odkryl i Olka by wrocila do tego wariatuncia!
-watek Julii psychopatki, ktora bedzie chciala pozbyc sie Beaty planujac jej morderstwo!
-watek Jeremiaszka-zeby znowu byl soba i dreczyl Stasienke jak wtedy gdy byl zazdrosny o tego Kazacha!
nie chce ogladac:
-Macka
-Bozenki i ciapy Milosza
-Renatki, Darka i meza Renatki (chyba, ze w gre wchodziloby morderstwo)
-upierdliwej Zyty (chyba ze Michal mialby ja rzucic jak stara szmate)

no to by bylo na tyle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones