Koło czasu (2021)
Koło czasu: Sezon 1 Koło czasu Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Koło czasu (2021)

Wyjazd

Leavetaking 54m
6,7 571
ocen
6,7 10 1 571
Koło czasu
powrót do forum s1e1

Po 20 min oglądania tego "filmu" zrezygnowałem. Nie zachęca a wręcz nudny,do tego wygląd postaci gryzie się. Dobrze że za czasów Władcy Pierścieni nie było tak przerażającej "poprawności politycznej". Niestety te czasy idą w złym kierunku.

ocenił(a) serial na 6
Lestat_18

Kiedyś moje dzieci pokłóciły się o to, które wymyśliło lepszego/silniejszego smoka w swoim wymyślonym świecie. Wydało mi się to absurdalne, ale to w końcu dzieci.

Teraz widzę, kolejny level rasizmu/homofobii. Już nie wystarczy nie chcieć np kolorowych w kraju lub sąsiedztwie. Teraz mają się wynosić nawet z wymyślonych światów na niby. Strasznie to żenujące. Zwłaszcza że książka akurat z grubsza pokrywa się z doborem aktorów.

ocenił(a) serial na 6
Lestat_18

A może jest inaczej. Skoro już nie wypada zakładać białych kapturów i gonić kolorowych z sąsiedztwa, to przynajmniej można ich pogonić bezkarnie z wymyślonego świata anonimowo na wirtualnym forum. Jeszcze bardziej żenujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones