Koło czasu (2021)
Koło czasu: Sezon 2 Koło czasu Sezon 2, Odcinek 3
Odcinek Koło czasu (2021)

To, co jest

What Might Be 1h 9m
7,0 207
ocen
7,0 10 1 207
Koło czasu
powrót do forum s2e3

Takie przemyślenia na gorąco. Na pewno jest lepiej, niż w sezonie 1, co nie znaczy że jest dobrze. 2 sezon bazuje przede wszystkim na książce p.t. "Ostatnie Polowanie", która akurat moim zdaniem miała bardzo fajnie rozwiązane wątki fabularne, a wszystkie odstępstwa niestety oceniam raczej negatywnie, a już karygodne jest zmienianie całego charakteru Mata (który jest moją 2 ulubioną postacią po Randzie, a są książki, gdzie jest nawet moją ulubioną postacią). Odejście od Egwene w odcinku 3 - bez komentarza, to nie jest Mat. Miejmy nadzieję, że będzie Rhiudean i tego Mata jeszcze jakoś wtedy "odkręcą". Rand też mi za bardzo nie pasuje ukazany w ten sposób, taka postawa bardziej by pasowała po Falme, już nie wspominając nic o tej relacji z Selene. Ciekawe w jaki sposób go umieszczą na Górze Tomana, skoro nie jest uczestnikiem pościgu za rogiem. Wątek Logaina na razie na minus, liczyłem że trochę zastąpi on Asmodeana i Rand faktycznie zacznie się czegoś uczyć. Na plus za to Egwene i Eleyne - na razie nie irytują tak bardzo, jak w książkach. Perrin jak był nudny tak nadal jest, byle tylko do serialu za szybko nie wprowadzali Faile, bo będzie tylko gorzej. Chociaż to tylko na razie 3 odcinki, może dalej będzie lepiej? I gdzie jest Hurin?!

ocenił(a) serial na 5
LewsTherinTelamon

Ostatnie Polowanie?? Chyba Wielkie Polowanie. Zgadzam się co do Perina, Egwene i Nynaew. To są jednw z najbardziej denerwujących postaci. Perrin jest mdląco nudny a Nynaew i Egwen strasznie irytujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones