PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194061}

Kobieta w lustrze

La Mujer en el espejo
7,4 1 610
ocen
7,4 10 1 1610
Kobieta w lustrze
powrót do forum serialu Kobieta w lustrze

Tyle nowych,fajnych telek wyszło,a oni wolą jakieś starocie powtarzać, z przed dziesięciu lat,żal
oglądać.

jazdowicz2666

Nie podoba się? Nie oglądać:p

cocoatea

Nom i nie oglądam ;P

użytkownik usunięty
jazdowicz2666

Zgadzam się z Tobą, przydałaby się jakaś premiera najlepiej z Telemundo.

Ja najbardziej czekam na premierę tej telki, http://www.filmweb.pl/serial/Mentir+para+Vivir-2013-678388 .Mam nadzieje że TV4,lub inny polski program puści ją jak najszybciej ;)

jazdowicz2666

A ja się bardzo cieszę, że puścili tą telkę, bo nigdy wcześniej jej nie widziałam , jedynie zajawki i poprzednią telkę z Paolą, dlatego się cieszę :) Jak się komuś nie podoba - to już jego sprawa cóż nie uradujemy całego świata...:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gejek22

I jak dla mnie jeszcze Cena marzeń też była niezła, reszty nigdy nie oglądałem i raczej nie zamierzam ;d

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
gejek22

A moim zdaniem teraz robią lepsze telenowele. Ale ja mam sentyment do takich telenowel jak Gorzka zemsta. Po obejrzeniu pierwszych odcinków Kobiety z lustra bardzo mi się podoba i na pewno będę oglądać.

jazdowicz2666

a ja się cieszę, że ją dali - Gato wygląda w niej cudownie, poza tym nie oglądałam jej w całości i teraz mam okazję

jazdowicz2666

Dlatego, że kiedyś były o wiele lepsze telenowele, oglądałam prawie każdą. Teraz robią taki chłam, że szkoda gadać. Oglądam do 20 odcinków i dalej nie mogę. Poza tym dobrze, że chociaż Puls zaczął puszczać starsze telenowele, od nowych jest TV4.

jazdowicz2666

nie lubię się przyznawać do błędu (jak każdy chyba), ale teraz muszę - zaczęłam oglądać dalsze odcinki i się załamałam - po co oni dali takie starocie, coś nowego by dali, może by lepiej wchodziło...

już nie oglądam, szkoda mi czasu, może jak się skończy to coś fajnego dadzą...

jazdowicz2666

Dla mnie gorsza jest fabuła niż wiek : nawymyślana, ponaciągana, że szkoda gadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones