Chodzi ci o to jak straci uroe? Tzw. Bedzie chciała podpalic Juliane ale sama sie podpali i dzienki lustrze cioci mercdes zamieni sie w Baritze(gra ja Paola Rey) bedzie wiezic Juliane i wyjdzie za mracosa. nikt nie podejzewa ze to nie maritza a baritza czyli barbara.
Ale później wyda sie, że to nie Martiza! Ucieknie i zrobi sobie operacje plasytczną i bedzie sie nazywala Vanessa czy jakos tak
Chyba prawie na koncu! Bedzie ja poszukiwac policje i dlatego na koncu pojawi sie jako Vannessa!! Ale dokładnie to nie wiem!!
przemiana Barbary w Maritze będzie w 85 odcinku. Ile będzie - tego nie wiem :) jednak gdy wszyscy już to odkryją Baritza zrobi sobie operację plastyczną i będzie udawała przyjaciółkę
Witam jeżeli lubisz oglądać Kobietę w Lustrze wejdź na forum fan !! Forum poświęcone kobiecie w Lustrze !! Są tam zdjęcia,tapety,streszczenia odcinków filmiki !! Wszystko wejdź napewno nie pożałujesz :)) !! http://www.kobietaawlustrze.fora.pl
Zapraszam i Pozdrawiam !! :)
W okolicach 95 odc.( a nie 85.)
basia chcac podpalic juliane podpali siebie, bedzie w szpitalu , straci urode, poprosi wiernego romera by przyniosł jej lustro i zamieni sie w
maritze.
jako maritza neiźle namiesza, m.in bedzie prześladować juliane, potem marcos z juliana bedzie miał romans, ale wcześneij sprawi by juliana była w psychiatryku (bo na slubie maritzy fałszywej i marcosa juli wkroczy i powie o przemianie basi, nikt jej nie uwierzy i marcos wyśle ją do psychiatryka)
kiedy jednak zostanie udowodnione to że maritza to basia basia wyjedzie z kraju i przemieni sie w vanese(przez operacje plastyczną)
to bedzie na końcu, w efekcie zabije ją romero który bedize miał jej za złe że nigdy go nie pokochała.
Basia zabije też xiomare
W 83 odcinku będzie pożar, a w końcówce 85 przemiana... Oglądałem telenowelę w oryginalne, więc wiem