PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558436}

Kobieta ze stali

Soy tu dueña
7,7 473
oceny
7,7 10 1 473
Kobieta ze stali
powrót do forum serialu Kobieta ze stali

Szkoda, że o tej samej godzinie będzie na tv4 leciało "Dzikie serce".

jagodajulia

a ten serial nie byl kobieta ze stali

ocenił(a) serial na 5
jagodajulia

Spokojnie, pewnie tvn7 zadba byśmy nie musieli wybierać i szybko zmieni godzinę emisji na wczesnoporanną :/

użytkownik usunięty
petit_fleur

A ja na pewno będę oglądał Kobietę ze Stali. Już kiedyś miałem oglądać ją w necie ale nie było czasu ale teraz zamierzam ją oglądać bo zapowiada się ciekawie. Dzikie serce podobno od 100 odcinka było klapą więc się nie skuszę.

Dla mnie Dzikie serce po setnym odcinku było idiotyczne, a szkoda, bo na początku bardzo mi się podobało.

Mam nadzieję, że Kobieta ze stali będzie mieć dobre wyniki i jej nie przerzucą na ranną porę, a jakby chcieli zmienić porę emisji to np. na 16.

użytkownik usunięty
jagodajulia

A nie wiesz może czy Kobieta ze stali będzie także na player.pl Bo mam obawy że będą zmieniać godzinę emisji.

Nie słyszałam, aby była na playerze, ale jak coś będę wiedziała to dam znać.
Czytałam tylko, że nie będzie powtórek, tylko emisja o 17.

Też będę oglądał Kobiete ze Stali.

Tak, będzie na playerze.
A nawet już są dwa odcinki: http: //player.pl/seriale-online/kobieta-ze-stali-odcinki,2738/

ocenił(a) serial na 8

Ja tak samo wybiorę Kobieta ze stali,ze względu że Zepeda,mój ulubiony aktor będzie grał w nim czarny charakter.;D

jazdowicz2666

Ja również wybieram STD

Diana33

Ja już oglądałąm kiedyś na Zone Romantica. Taka sobie. Valentina mdła taka

użytkownik usunięty
jazdowicz2666

A był już może jakiś zwiastun Kobiety ze Stali w TVN 7.

ocenił(a) serial na 8

Jeszcze nie widziałem,ale rzadko oglądam TVN7 więc może dla tego przegapiłem.Ale ważne że będzie ten serial na tym programie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones