6,7 213
ocen
6,7 10 1 213
70
chce zobaczyć
{"type":"film","id":236775,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Kobiety%2C+kt%C3%B3re+zabijaj%C4%85-2004-236775/tv","text":"W TV"}]}
Kobiety, które zabijają
  • Play Now - https://www.playnow.pl

    abonament
    za 20 zł
    Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
    z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Seria ta charakteryzuje się prawdziwymi opowieściami osób, najczęściej kobiet, które popełniły zabójstwo lub usiłowały je popełnić. Często celem jest małżonek. Program jest tworzony w dokumentalnym stylu, przy pomocy centralnej narracji głosowej przez reporter Sharon Martin, jak również poprzez wywiady z osobami, które posiadająSeria ta charakteryzuje się prawdziwymi opowieściami osób, najczęściej kobiet, które popełniły zabójstwo lub usiłowały je popełnić. Często celem jest małżonek. Program jest tworzony w dokumentalnym stylu, przy pomocy centralnej narracji głosowej przez reporter Sharon Martin, jak również poprzez wywiady z osobami, które posiadają informacje z pierwszej ręki sprawy, w tym organy ścigania, prawnicy, dziennikarze, przyjaciele i członkowie rodzin ofiar i oskarżonych , a czasem sami przestępcy.

Kobiety, które zabijają zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.