PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649933}

Kochanki

Mistresses
7,1 3 521
ocen
7,1 10 1 3521
Kochanki
powrót do forum serialu Kochanki

4 sezon

ocenił(a) serial na 6

Wiadomo coś?

Derfi69

Czytałam gdzieś, że JEŚLI będie 4 sezon to za rok :( Gorszą informacją jak dla mnie była notka o tym, że Jennifer Esposito (Calista) nie pojawi się w 4 sezonie. Wielka szkoda, gdyż bardzo polubiłam jej postać i wątek z nią mógłby nadal być ciekawy.

ocenił(a) serial na 6
Aldith

Dzięki za informację, ale faktycznie słabo z Calistą. Chyba nie popełni samobójstwa, jak zapowiadał finał? :<

ocenił(a) serial na 7
Aldith

Następna ma odejść?? Wcześniej Milano teraz ona, a miała ją zastąpić. Ciekawe czy bd wogóle 4 sezon. Mam nadzieje,że tak.

Kasia2091

ojj ja też bardzo bym chciała 4 sezon ! Zwłaszcza po takim zakończeniu. Ostatnia scena była szokująca. Myślałam, że zabójcą i psychofanką Calisty będzie laska z którą chciał się zaręczyć się Luca... nie pamiętam jej imienia.
A tu Wilson. Świetnie to rozwiązali. Calista musi być dalej w grze inaczej będą nudy :P Jak dla mnie ten sezon był najlepszy!

ocenił(a) serial na 7
Aldith

Mi przeszło przez myśl, że to Wilson.

ocenił(a) serial na 6
Kasia2091

MI też to przeszło przez myśl, ale bardziej na zasadzie "haha, ale byłoby śmiesznie". I jest, ale podoba mi się to zakończenie, o ile będzie czwarty sezon!
*Zakładam, że wszyscy tutaj widzieli finał trzeciego sezonu, ale UWAGA, SPOILER!*



A najbardziej podoba mi się to, że połączyli April i Marca. :)

ocenił(a) serial na 7
Derfi69

Oby był 4 sezon. Moment z Vivian i Karen byl wzruszający, az sie poplakalam:) Mark i April no wkoncu. Ciekawe co bedzie z Harrym i Joss. Ale Wilsonowi niezle odwalilo, że sie ubieral tak jak Calista. Oby nie odeszla z serialu.

Aldith

Czy ktoś mi wyjaśni kim jest Wilson, bo się pogubiłam..

ocenił(a) serial na 9
efedrine

Wilson to pracownik Calisty i jednocześnie( co ważniejsze ) swego czasu jej kochanek, który jak widać ma na jej punkcie jakąs obsesję :P

efedrine

Ja się pogubiłam i nie wiem kim jest Maritza. Ktoś przypomni?

ewelaaa1

Też bym się chętnie dowiedziała.

ocenił(a) serial na 7
Aldith

oby to była błędna informacja, Calista dodała tchnienia do tego serialu,
co do mordercy od razu obstawiałam Wilsona

pozdrowionka :)

ocenił(a) serial na 8
chasingsmile

O tak od samego początku wiedziałem, że to on!

ocenił(a) serial na 8
chasingsmile

Ja również! Byłam poirytowana, że nikt go nie podejrzewał .

ocenił(a) serial na 7
Derfi69

Na fb pisali wczoraj ze serial powraca z 4 sezonem latem 2016r. Ale prawdopodobnie bez Calisty bo aktora ja grająca miała kontrakt tylko na jeden sezon. I może znajdą kogos innego na jej miejsce o ile dobrze zrozumialam.

Kasia2091

o nie ona była super ! :<

Derfi69

"Mistresses" wraca do Los Angeles. 4. sezon "Mistresses" będzie kręcony w Los Angeles. Na razie nie wiadomo, czy to będzie oznaczać powrót Alyssy Milano, która zrezygnowała z serialu, kiedy ten przeniósł się do Kanady.
tak podaje serialowa :D

ocenił(a) serial na 10
virginia_virgi

Oby powróciła . Uwielbiam ją

theklaudia28

tez ją uwielbiam i czekam na jej powrót :D

Derfi69

wracają 30 maja :) info z facebooka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones