PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6817}
7,8 5 408
ocen
7,8 10 1 5408
Kolumbowie
powrót do forum serialu Kolumbowie

Witam.Serial rewelacyjny jak dla mnie a odc. 4 i 5 to arcydzieło nie tylko polskiej ale i światowej kinematografii.Kto oglądał to wie.

Znacie jakieś inne filmy o Powstaniu warszawskim,znam jeszcze "Kanał".Pomóżcie,doradźcie:).Z góry thx

ocenił(a) serial na 10
wonski221

O samym powstaniu to ciężo, jest np. Eroica (pierwsza nowela).
Ja polecam "Pierścionek z orłem w koronie" - nie opowiada o samym powstaniu, ale o losach powstańców (czy szerzej nawet AK-owców) po wkroczeniu Rosjan.

wonski221

Kanał. W sumie jedyny

ocenił(a) serial na 9
wonski221

Jest jeszcze film "Godzina W".

ocenił(a) serial na 9
wonski221

http://www.filmweb.pl/film/Dzie%C5%84+czwarty-1984-5286

ocenił(a) serial na 8
wonski221

Wątek Powstania Warszawskiego pojawia się także w serialu "Sława i chwała", w jednym z ostatnich odcinków,a także w kultowych "Czterech pancernych..."

wonski221

Przede wszystkim "Urodziny młodego warszawiaka"

wonski221

Obejrzalem nowe "Powstanie warszawskie" i "Miasto 44". Ta produkcja z 70-go roku nadal jest najlepsza.

ocenił(a) serial na 7
wonski221

Przerwanie działań wojennych teatr TVP wręcz rewelacyjne dzieło.Opowiada o negocjacjach które odbyły się w Ożarowie na temat kapitulacji powstańców.Kapitalne role Piotra Fronczewskiego i Krzysztofa Stelmaszczyka.Można obejrzeć na youtube naprawdę polecam.

wonski221

"Dzień czwarty" z 1984 roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones