PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756794}
957
chce zobaczyć
Komisja morderstw
powrót do forum serialu Komisja morderstw

Serial generalnie miał ogromny potencjał. Sprawy z przed lat, tajemniczy Dolny Śląsk, muzyka - to wszystko jest na plus. ALE! Wyjaśnijcie mi jak to jest, że 'znani' aktorzy grają (?!) gorzej niż amatorzy w produkcjach typu "Ukryta prawda", "Dlaczego ja" i innych? Zamiast grać tekstem, zachowują się tak jakby wyrzucali nic nie znaczące słowa. Powiedzcie mi czyja to wina? Aktorów? Scenarzystów? Reżysera? Kogo?

Nadienn

Potwierdzam. Piękne zdjęcia Wrocławia, fascynujące sprawy, ale tragiczne aktorstwo. Czyja wina? Myślę, że wszystkich po trochu. Widać, że dialogi nie mają żadnego mięsa, są szkolne, sztywne, jest w nich za dużo powietrza. Plus taka inscenizacja drewniana, kompletnie amatorska. Szkoda, wielka szkoda.
Właśnie spojrzałam na oczekujące materiały. Scenariusz Waldemar Krzystek?! Przecież to mistrz. Fotograf jest filmem światowej klasy. Nie rozumiem... Ale w scenariuszu producent maczał palce. Może się dopisał dla prestiżu a może pociągnął to wszystko w dół?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones