PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 235
ocen
7,8 10 1 6235
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

2. sezon w sobotę na HBO

użytkownik usunięty

Info dla tych, którzy nie widzieli 2. sezonu albo mają ochotę obejrzeć go ponownie ;)
Pierwszy i drugi odcinek w sobotę 7 stycznia o godz. 22:00 na HBO.

ocenił(a) serial na 7

Czemu HBO puszcza drugi sezon ja sobie nie przypomonam by pokazywal i sezon fakt oglądalem pierwszy sezon ale na TVP1

użytkownik usunięty
kinoman1985

Pewnie dlatego, że HBO nie ma nic wspólnego z pierwszym sezonem, który został wyprodukowany przez brytyjską Sky. HBO/Cinemax przyłączyli się dopiero w drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 7

HBO nie puszcza tylko swoich seriali mogli by puscisz od pierwszego sezonu chyba ze kazdy sezon to inna opowiesc nie wiem wczoraj nie ogladalem to piero zobacze powtorke wiec nie wiem jak jest

użytkownik usunięty
kinoman1985

Sezony są niezależne.

ocenił(a) serial na 7

TO dobrze dzieki

ocenił(a) serial na 7
kinoman1985

prawda jest taka ze tylko 2 sezon jest godny uwagi...pierwszy kuleje moim zdaniem...a to i tak dwie niezalezne historie...Porter mnie strasznie draznił...a tych dwoch w jego zastepstwie mozna zniesc :P

Cyg4n

jestem po 1 sezonie i mowiąc szczerze po paru niedociągnięciach trzyma poziom i bardzo wciąga. Na plus zasługuje fabuła i akcja :)

W sezonie 2 są inni aktorzy?

ocenił(a) serial na 7
doom99

No niby nie spojleruje seriali ale do Portera to bym sie specjalnie nie przywiązywał :P ale uwierz mi na słowo 2 sezon o niebo lepszejszy :P bo HBO sie za to wzieło i troszke to "shamerykanizowali" czyli cos ala Jack Bauer i jego bracik :P tyle Ci ppowiem...jedno jest pewne żałowac nie bdziesz...

Cyg4n

jestem po dwóch odcinkach 2 sezony, i nie za bardzo mnie wciagnal tak jak pierwszy sezon, nadal uwazam ze pierwszy sezon wypada lepiej

kinoman1985

Czyli obecnie w HBO leci drugi sezon, a pierwszy leciał kiedyś w TVP?

I jeszcze jedno, czy odcinki puszczane w TVP były póltoragodzinne? Czy wersja którą mam to połączone dwa odcinki w jeden? (Bo pierwsze dwa miały być w Iraku, trzeci i czwarty w Zimbabwe, a pozostałe w Afganie, a ja mam drugi odcinek z Zimbabwe)

ocenił(a) serial na 7
Mistel

Co ja kojarze to na TYP byly odcinki 90miutowe moze ciot wiecej ale ja juz zapomialem pierwszego sezonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones