PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 235
ocen
7,8 10 1 6235
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

Czy Colinson i Porter grali przez wszystkie 5 sezonów i czy dwóch nowych aktorów dołączyło już w 1 sezonie

ocenił(a) serial na 9
bigdady33

Nie. Porter i Colinson są głownymi postaciami pierwszego sezonu,z tym ze Colinson kończy swój występ w ostatnim odcinku sezonu pierwszego a Porter zaraz w pierwszym odcinku sezonu drugiego i od tego momentu mamy 2 nowe gwiazdy czyli Scott i Stonebridge które są do końca sezonu piątego.

FeRu89

Dzięki a kto za Colinsa jest

ocenił(a) serial na 9
bigdady33

w Drugim sezonie zmienia się cała załoga sekcji 20,dowódcą jest płk. Elen Grant.

FeRu89

Dzięki serdeczne to jest mój jeden aktor więc mogę oglądać dalej. Dlatego mnie ta część pierwszego sezonu denerwowałą ale to wprowadzenie jest i dlatego tylko 6 odcinków

FeRu89

Chociaż szkoda, że Ci aktorzy nie zostali a wiadomo czemu inni zaczęli grać po 1 sezonie

bigdady33

Armitage zrezygnował z gry na rzecz Hobbita po pierwszym sezonie, a i chyba prawa do serialu przeszły na inną stację.

Birdlike

Trochę to dziwnie wyszło 1 sezon inni aktorzy a drugi inni. Tak jakby 1 sezon był pilotem 4,5 godzinnym

bigdady33

Następne sezony są efektowniejsze i bardziej zajmujące, choć formuła z każdym kolejnym jest coraz bardziej wtórna. Dzisiaj skończyłem ostatni sezon - zakończenie serii mi się nie podobało.

Birdlike

Birdlike ocenie jak skończe. Chodzi mi o zmiaę aktorów i tego nie lubie

bigdady33

Tyle że zmiana wyszła na dobre.

Birdlike

Ja uważam, że nie do końca bo to tak głupio. Akurat aktora który gra scota to lubie ale jak coś się zaczyna to od początku powinni być aktorzy. Tak jak mówie to był 4,5 godzinny pilot jak dla mnie i to mi się nie podoba

ocenił(a) serial na 9
bigdady33

Teraz mamy sezon 6 i całkiem nowa ekipa, trochę ciężko się do nich przyzwyczaić jeśli lubiło się stary duet bo nowy próbuje ich kopiować i im to średnio wychodzi chociaż postacie złe nie są.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones