PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 235
ocen
7,8 10 1 6235
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

Obejrzałem pierwszy sezon. Pierwszy odcinek zaczyna się od porwania i śmierci Johna Portera. W pozostałych odcinkach od czasu do czasu jest wymieniane jego imię. Kto wymyślił, że to serial o jego przygodach?

A może po prostu ktoś pomylił Johna Portera z Damienem Scottem?

k0curek

Mam wrażenie, że osoba tworząca opis tego serialu wcale go nie obejrzała, bo poza Porterem jest tam więcej bzdur :) Ale to niestety dosyć częsta przypadłość na filmwebie. Za to jak ja chce dodać ciekawostkę zaobserwowaną przeze mnie podczas oglądania serialu to filmweb nie pozwala mi jej dodać, gdyż wymaga podania źródła :) I moje oczy jako źródło już nie są wiarygodne. Ale bzdury pisane w opisie jakoś przechodzą.

enterius

Zagadka Portera się wyjaśniła - HBO Go, na którym oglądałem serial zaczęła go pokazywać od drugiego sezonu, ze względu na jakieś problemy z prawami do serialu. Porter w pierwszym sezonie, którego niestety nie widziałem, bardziej się udzielał.
A co do konieczności podawania źródła w sytuacji gdy opieram się na obejrzanym filmie, to rzeczywiście jest śmiesznie - kiedyś próbowałem podać jako źródło stronę Netflix, ale nie przyjmowało. Moje słowo honoru, że widziałem to o czym piszę też ne wystarczało :)

k0curek

Ja także oglądam na Hbo Go i pokazuje niby normalnie, ze zaczynam od sezonu 1. Jednak ilosc odcinkow istotnie sie nie zgadza :) Tak czy siak wiekszosc odcinkow nie ma z Porterem wiele wspolnego, zatem opis jest do bani.
A co do podawania zrodel podczas zglaszania na przyklad ciekawostek to filmweb sam sobie strzela w kolano, bo nastawiaja sie na zwykle kopiowanie newsow z innych miejsc, zamiast dac uzytkownikom szanse na znalezienie nigdzie nie publikowanych tresci. I tak oto zabijaja oryginalnosc na rzecz zwyklego copy-paste. Bo tak im latwiej sprawdzic :) Tak mi odpisal moderator po zgloszeniu bezsensu tego typu dzialan. Szkoda.

enterius

Może jeszcze Ciebie zainteresuje.
To jest pierwszy sezon, ten 6 odcinkowy. Zapewne zacząłeś od Kontra - Strike Back.
https://hbogo.pl/seriale/kontra/sezon-1/odcinek-1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones