PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 235
ocen
7,8 10 1 6235
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

Wiadomo już coś na temat 2 sezonu kiedy ruszy? bo chyba ruszy? ;P

użytkownik usunięty
wawix_filmweb

Ruszy :) Sky produkuje 2 sezon wspólnie z HBO. Ma być 10 nowych odcinków, premiera prawdopodobnie na jesieni tego roku. Richard nie będzie grał we wszystkich odcinkach. Dojdą 2 główne postacie. Jedną z nich będzie grał australijski aktor Sullivan Stapleton, a drugą Philip Winchester. Musimy się uzbroić w cierpliwość...

ocenił(a) serial na 7

Prawdopodobnie ze względu na to ze będziemy mogli zobaczyć go w hobbicie, to w sezonie drugim SB nie będzie główna postacią.

użytkownik usunięty
kelso87

Też tak myślę. Wygląda na to, że nam Portera "uśmiercą" w Strike Back, bo inne sensowne wyjście chyba raczej nie wchodzi w rachubę...

Super wiadomość ;] jestem strasznym fanem nie tylko kontry ale przeróżnych filmów związanych z konfliktem w Iraku,Afghanistanie itp.. pozdrawiam fanów Airsoftu stylizujących się właśnie w ten klimaty i czekam na Sezon 2.

E tam bez Armitag'a to nie to samo szkoda że go nie będzie no ale się nie rozwerwie...........

wawix_filmweb

Już nie mogę się doczekać;)

użytkownik usunięty
wawix_filmweb

News jeszcze nie potwierdzony, ale znaki na niebie wskazują, że premiera 2 sezonu już w sierpniu :)

użytkownik usunięty
wawix_filmweb

Sky potwierdza - premiera w sierpniu: http://www.skymedia.co.uk/Advertising/TV/Sponsorship-Opps/strikeback-2.aspx

ocenił(a) serial na 9

ruszyl....2 pierwsze episody juz sa...w cholere zaskoczenia ale seria trzyma poziom...

ziomek77

ta trzyma, nie ma to jak wziąć małą dziewczynke na ręce i pchać się w terrorystów a później zjechać windą. Żałosne

ocenił(a) serial na 8
ziomek77

2 odc. to może jeszcze nie materiał na wyciagnięcie wniosków co do jakości całego seasonu, ale ja nie narzekam;)

no i mnie piekielnie przypadła do gustu wejściówka - co to kurcze za kawałek, bo ta melodia chodzi za mną...

valiana

Short Change Hero, The Heavy

ocenił(a) serial na 8
rysiu80

God bless you ;))

ocenił(a) serial na 8
valiana

2 sezon ma zajebistą czołówkę. Poziom równie wysoki jak w poprzednim. Szkoda tylko, że tak szybko wymienili nam głównego bohatera no ale cóż to angielska specyfika.

ocenił(a) serial na 10
bonhart22___

Czołówka świetnością niewiele ustępuje czołówce Dextera :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones