PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 235
ocen
7,8 10 1 6235
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Mi się nie podoba pomysł uśmiercenia Johna Portera, bardzo go polubiłem w 1 serii, to że mjr Collinson musiał zginąć to trudno, ale Portera nie mogę darować, przecież bez problemu znaleźli by dla niego miejsce w 2 i 3 sezonie, to by była świetna trójca ze Scottem i Stonebridgem. A i jeszcze jedno, gdzie do cholery podział się Colin Salmon.

P.S. Trochę dziwne jest przejście z sezonu 1 w 2. John Porter zostaje skazany na pościg i śmierć, a początek 2 sezonu to tak jakby został nagle oczyszczony z zarzutów i wrócił do wykonywania misji. Lipa troche.

ocenił(a) serial na 7
SCORPION60

Kto wie, jakie pomysły mają scenarzyści ? Fajnie by było, gdyby się okazało że film ze egzekucją Portera był sfabrykowany...

ocenił(a) serial na 8
krismovies

Rysiu skończył zabawę w krasnoludki, to może tu ożyje ;)

ocenił(a) serial na 8
SCORPION60

Własnie zacząłem oglądać 2 sezon i jestem strasznie rozczarowany faktem, że uśmiercili John'a Portera, :( bardzo fajna postać no i Richard Armitage dobry w tej roli.
No cóż jak zwykle twórcy musieli coś fajnego zepsuć.

SCORPION60

Po przeczytaniu tego straciłam ochote dalej oglądać ten serial . . .

Darciia

To niepotrzebnie bo serial w 2 i 3 sezonie trzyma ten sam dobry poziom. Sama oceń nie słuchaj innych. Jest tez sporo pieknych scen romantycznych czyli cos dla dziewczyn :D

backu

Ja tam wole jak się zabijają :D
Dziwnie będzie się oglądało bez Portera i Collinsona

ocenił(a) serial na 9
Darciia

W takim razie pokochasz 3 sezon

SCORPION60

A jak dla mnie to w pewnym sensie 1 i 2 sezon to prawie oddzielne seriale, przynajmniej na początku bo dopiero zacęłam, ale Portera mogli zostawić

SCORPION60

Jeszcze nie podoba mi się to, że nagle wcieło ludzi typu Layla i nagle pojawili się nowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones