PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551081}

Kontra

Strike Back
7,8 6 235
ocen
7,8 10 1 6235
Kontra
powrót do forum serialu Kontra

ale tu cicho

ocenił(a) serial na 10

serial rewelacyjny i kolejny sezon równie dobry, a na forum cisza.

ocenił(a) serial na 9
Uh_Huh

tak tylko ja jak narazie obejrzałem dwa sezony na HBO a gdzie pozostałe gdzie można je obejrzeć !?

ocenił(a) serial na 6
Uh_Huh

Serial rewelacyjny to byl tylko w 2 sezonie, sezon 3 troszeczkę inaczej zrobiony obniżył loty ale byl ok natomiast 4 sezon to bez pomysłu i tego czegos co bylo w poprzednich sezonach.... szkoda!

GTA5pl

Bez pomysłu to można mieć nick ;) taka mała złośliwostka, bez urazy. A serio to 4. jest według mnie najlepszym sezonem. Jest pomysł imho, dobra fabuła, bardziej spójna nawet od 2. sezonu, który też był bardzo dobry.
Wracając zaś do fabuły to coraz więcej lokalizacji nam bliższych, nie tak egzotycznych. To dodaje realizmu. W przeciwieństwie też do poprzednich sezonów nie każdy odcinek ma w sobie happy end, a jeśli już ma, to nie tak naciągany i groteskowy jak wcześniej.
Poszczególne odcinki mają więcej wspólnego ze sobą - zwróćcie uwagę na dialogi bohaterów, w których odnoszą sie do wątków pobocznych, mniej istotnych. A jeśli o
rozmowach mowa - humor i riposty też dobrze napisane.
Mam również wrażenie, że producenci albo dostali większy budżet, albo bardziej się przykładają do pracy, bo nie ma już nawet wtop z nieprzemyślanymi ujęciami czy naciąganych efektów specjalnych.
Mocne 8, a nawet 9.

ocenił(a) serial na 6
irridium

hehe nick wyszedł na szybko i masz racje nie mialem pomyslu ale nie wazne... Budżet napewno jest wiekszy ale to mozna bylo juz zauważyć w sezonie 3 natomiast w najnowszym sezonie bardzo podobaja mi sie zwolnienia tepa podczas scen akcji cos w stylu Michaela Baya... co do zmiany lokacji na Europe mozna bylo by przyjac na plus gdyby nasi ulubiency dzialali z ukrycia i po cichu a nie jak to bylo np. w scenie gdy w centrum miasta zaczeli przesluchiwac goscia wieszajac go z balustrady :) Sezon 4 nie wciągnął mnie tak jak poprzednie i winie tu wlasnie scenarzystów ale to tylko moja opinia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones