serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Królik Greg

Greg the Bunny
2002
30m
7,7 193
oceny
7,7 10 1 193
Stany Zjednoczone. 3,2 miliona obywateli to pluszaki, które są niezbyt dobrze traktowane przez ludzi. Główny bohater, królik-maskotka o imieniu Greg dostaje ciekawą pracę... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Królik Greg zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

nagrody

Stany Zjednoczone. 3,2 miliona obywateli to pluszaki, które są niezbyt dobrze traktowane przez ludzi. Główny bohater, królik-maskotka o imieniu Greg dostaje ciekawą pracę przy produkcji dziecięcego programu telewizyjnego pt. "Sweetknuckle Junction". Poznaje tam innych prześladowanych, którzy w końcu nie różnią się wewnętrznie prawie wcaleStany Zjednoczone. 3,2 miliona obywateli to pluszaki, które są niezbyt dobrze traktowane przez ludzi. Główny bohater, królik-maskotka o imieniu Greg dostaje ciekawą pracę przy produkcji dziecięcego programu telewizyjnego pt. "Sweetknuckle Junction". Poznaje tam innych prześladowanych, którzy w końcu nie różnią się wewnętrznie prawie wcale od zwykłego człowieka. Sympatyczny Greg stara się coś z tym zrobić... Znakomity serial komediowy, na którym doskonale będą się bawić zarówno dzieci, jak i ich rodzice, a nawet dziadkowie.

Serial nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA), Nowym Jorku (Nowy Jork, USA) i stanie New Jersey (USA).
Kukiełki Susan Monster i Tardy the Turtle zostały ukradzione zanim serial skończono kręcić.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

greg

ocenił(a) serial na 8

to bajka ale dla duzych dzieci zajebisty serial szkoda ze tv4 go juz nie emituje a moze jeszcze zobaczymy grega hmm kto wie ...

greg wymaita

ocenił(a) serial na 8

ogladalem ten serial na tv4 greg jest zarabisty serial ten jest dla troche starszych "dzieci" moze jeszcze kiedys jakas polska stacja go wyemituje ;-)

Uwielbiam!

ocenił(a) serial na 8

Najlepszy był misio pedzio ubrany jak elton jon

Genialny:-)

ocenił(a) serial na 10

Greg to mój Idol:-) Serial jest rozbrajający.W oryginale oczywiście śmieszniejszy niż po Polsku.

śmieszne

ocenił(a) serial na 9

można się pośmiać często ... hehe raczej nie dla dzieci, hmm chyba ,że dorosłych dzieci;) .... fajne ciekawe a co przede wszystkim inne :) w pozytywnym znaczeniu tego słowa:) no ale cozywiście braki są zauważalne:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones