MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

Emma: Queen of the South Seas

1988 3 godz. 13 min.
7,7 37
ocen społeczności
7,7 10 1 37
39
chce zobaczyć
"Emma - Królowa Mórz Południowych" jest ekranizacją powieści Geoffreya Duttona. Film oparty jest na podstawie... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"years":[1988]}
2
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Kr%C3%B3lowa+M%C3%B3rz+Po%C5%82udniowych-1988-105543/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/105543","link":"/serial/Kr%C3%B3lowa+M%C3%B3rz+Po%C5%82udniowych-1988-105543/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/105543","link":"/serial/Kr%C3%B3lowa+M%C3%B3rz+Po%C5%82udniowych-1988-105543/episode/ranking"}}

"Emma - Królowa Mórz Południowych" jest ekranizacją powieści Geoffreya Duttona. Film oparty jest na podstawie autentycznej historii Emmy Elizy Coe, która w drugiej połowie dziewiętnastego wieku znana była jako "królowa mórz południowych". Będąc córką samoańskiej księżnej i Jonasa Coe, pierwszego amerykańskiego konsula na Samoa,"Emma - Królowa Mórz Południowych" jest ekranizacją powieści Geoffreya Duttona. Film oparty jest na podstawie autentycznej historii Emmy Elizy Coe, która w drugiej połowie dziewiętnastego wieku znana była jako "królowa mórz południowych". Będąc córką samoańskiej księżnej i Jonasa Coe, pierwszego amerykańskiego konsula na Samoa, odziedziczyła sporą fortunę. utrzymywała intymne związki z "wielkimi" Europy i Ameryki. Mimo "dzikiego" charakteru umiała zjednywać sobie ludzi, wykazując przy tym duży talent i praktyczne umiejętności. Opowieść o Emmie rozgrywa się na przełomie wieków dzikiej i prymitywnej Nowej Gwinei, w San Francisco roku 1860, Białym Domu, pałacu cesarza Wilhelma w Berlinie oraz luksusowym Monte Carlo. Fascynująca przygoda, dzikie namiętności, żądza władzy, intrygi polityczne, ale również miłość. Międzynarodowa obsada w produkcji najwyższej jakości. [opis dystrybutora]

Zdjęcia do miniserialu kręcono w Sydney (Australia) i na wyspie Taveuni (Fidżi).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Cieszę się, że mam ten film na dvd, bo mogę do niego wrócić!

  IrenaSz ocenił(a) serial na

  Taki fajny film, w dodatku oparty na faktach, a nasza telewizja jak trup - nic! Nie ma fajnych filmów, oczekiwanych przez telewidzów, tylko jakieś mroczki, cichopki, wielotysięczne "tasiemce" i pseudo- show! Koszmar!

 • Szkoda, że

  Eve_films ocenił(a) serial na 10 

  Szkoda, że żadana ze stacji nie emituje tego serialu. Był rewelacyjny, ale polska telewizja chyba o nim zapomniała

 • mam na vhs

  malutki

  niezły, całkowicie zapomniany film

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.