PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684872}

Królowa serc

Reina de Corazones
8,0 1 259
ocen
8,0 10 1 1259
Królowa serc
powrót do forum serialu Królowa serc

Chętnych do zobaczenia pierwszych odcinków telenoweli i przypomnienia sobie początkowych odcinków zapraszam na stronkę TVN player :) W zakładce na stronie znajdziecie 'telenowele wszech czasów' i pod tym tytułem znajdziecie "Królową Serc" :) Dodano póki co 22 odcinki, a za osiem godzin kolejne dwa :) Więc gdyby ktoś może dopiero zaczynał przygodę z telenowelą polecam :) Lub chciał sobie przypomnieć :) Moim zdaniem bardzo fajnie zrobili :)

ocenił(a) serial na 9
reinadecorazones_2015

fajnie, że są na tvnplayer, bo nie oglądałam serialu a chętnie obejrzę

xKseniax

Na playpuls odcinki mają licencję 7 dni, a tutaj na TVN player można sobie oglądać kiedy się chce, bo odcinki są dostępne cały czas :) Polecam, bo ja się wciągnęłam w telenowelę i naprawdę jest warta polecenia! :)

ocenił(a) serial na 9
reinadecorazones_2015

zaczęłam. Mi też się zaczyna podobać. Inna niż dotychczasowe telenowele, które dotąd oglądałam

xKseniax

To prawda :))) Ja mam na swoim koncie wiele telenowel i powiem Ci szczerze, że po tej możesz spodziewać na pewno wielu pozytywnych niespodzianek :) Oczywiście wiadomo gusta są różne, ale cieszy mnie, że się zaczyna podobać :))) Miłego oglądania ;*

ocenił(a) serial na 9
reinadecorazones_2015

No super, że tam wrzucili, ale mnie to nie ratuje w obecnej sytuacji. Ja oglądałam odcinki na bierząco do wczoraj :/ jak byłam w domu to w TV, jak za granica a często wyjeżdżam to na playplus z ipada. I oto właśnie wczoraj okazało się, playplus uniemozliwilo ogladanie serialu z telefonów komorkowych i tabletow :/ czekam wciąż na jakakolwiek odpowiedz z ich strony czy to chwilowa awaria czy juz nigdy nie bede mogła nadgonić sobie straconych odcinków będąc za granicą :( vod równiez nie dziala poza obszarami kraju :/ beznadzieja!

Carolinex6x

Naprawdę? W takim razie do bani zrobili! Może mogłabym pomóc? W końcu każdy z nas może znaleźć w sytuacji, kiedy będzie miał jedyny dostęp do internetu z komórki lub tabletu i będzie chciał wtedy obejrzeć sobie telenowelę, a oni ograniczyli ludziom dostęp do odcinków! Bardzo nieładnie.. Gdybym mogła jakoś pomóc i napisać do nich, aby to zmienili śmiało pomogę. Może gdy zobaczą większość głosów zareagują jakoś..

ocenił(a) serial na 9
reinadecorazones_2015

No w zeszłym tygodniu rozmawiałam z koleżanką, którą sama wciągnęłam w serial i zapytałam czy widziała ostatni wówczas odcinek, powiedziała, że już niestety nie ogląda bo jedynie na komórce w między czasie mogła sobie obejrzeć a teraz zablokowali tą opcję na komórki.
Parę dni temu wyjechałam za granicę, zobaczyłam na tablecie ze dwa odcinki i 122go już nie mogę. Myślałam początkowo, że i ternet nawalił, ale sprawdzałam co pare godzin i po prostu okno z filmem się nie otwiera. Gdzieś dotarłam do opcji aby sprawdzić czy na moim urządzeniu można obejrzeć serial. Były tam 3 okienka: Czy przeglądarka wspiera HTML5 i protokół HLS odpowiedz jest ze Tak, Czy uruchomiono JavaScript? Rowniez jest zatwierdzone i trzecie Czy uruchomiono Flash Player? i odpowiedz brzmi niestety, stad moje przypuszczenia ze pozmieniali cos w tym playpuls przy odtwarzaniach seriali.. Napisałam do nich ale do tej pory echo :/
Nie wiem czy można jakoś wpłynąć na nich aby móc znów oglądać odcinki z tabletów, ale dzięki za chęci.
Wkurzyli mnie mega bo mogli sobie darować te zmiany do zakończenia emisji a nie teraz, gdzie ja czekam na kulminacje z niecierpliwością bo oglądałam każdy jeden odcinek! I teraz bede w plecy z 10 odcinków a zanim wrócę do domu to juz na playpuls vod częsci odcinków nie będzie bo przechowują tylko tydzień każdy odcinek :/ jak wiadomo tego serialu nie można opuszczać bo sie można szybko pogubić ;)

Carolinex6x

Próbowałyście na playody ?

ocenił(a) serial na 9
angelikalat16

Nie, sprawdzilam ostatni wrzucony odcinek i dziala :D dzieki wielkie! Nie wiedzialam o istnieniu tej strony :) super, jest jakis ratunek :) jeszcze raz dziekuje! :))))

Carolinex6x

Nie ma sprawy

angelikalat16

Dziękujemy za informację :) Na całe szczęście jednak jest ratunek! :)

ocenił(a) serial na 9
reinadecorazones_2015

No ja jednak sie chyba za szybko ucieszylam. Odtworzylo mi pierwsze 15 minut odcinka a potem sie zacielo.. Przy kazdej kolejnej probie odtwarzania jakiegokolwiek serialu wyskakuje informacja - File could not be played :(((

Carolinex6x

To niedobrze :((( A może spróbujesz ponownie za parę godzin? Jeśli sytuacja ponownie się powtórzy i przerwie podczas oglądania musimy do nich napisać, bo to nie fair, że nie ma sposobu oglądania telenoweli z komórki bądź tabletu ;/ Gdyby trzeba było do nich pisać, ja z chęcią oferuję moją pomoc, bo jak wspomniałam nie zawsze możemy oglądać telenowelę czy tam jakiś inny serial z laptopa lub w telewizji, a tablet i komórka to wtedy idealne wyjście. Ajć.. myślałam, że już będzie dobrze :(((

ocenił(a) serial na 9
reinadecorazones_2015

No probuje juz od 12 godziny co jakis czas sprawdzam, ale ciagle to samo :( ja do nich juz napisalam, jesli chcesz to wejdz na strone tvpuls i tam w serialach wybierzesz krolowa serc. Jak sie zjedzie na dol to mozna dodac komentarz. Widzialam nie raz ze komus cos nie odtwarzalo, wowczas Ci z obslugi kazali na stronie ladowania filmu wybierac jakies koleczko z opcja zglos czy cos takiego, ale mnie sie nawet nie otwiera okno filmu tylko mam czarny ekran wiec napisalam w komentarzach.
Eh no trudno, jeszcze zeby to bylo dziekie serce czy nie igraj z aniolem gdzie jeden watek ciagnie sie jak flaki z olejem to pol biedy, ale akurat w tym serialu nawet 10 minut nie mozna opuscic bo potem sie nic nie wie :P

Carolinex6x

Mi nie działa videoanyfiles a dzialal wczesniej przez komorke

Carolinex6x

ja polecam video.anyfiles. Osobiście nie mam problemu z nowym odtwarzaczem, chociaż zmienił się układ stron i nie można włączyć powiększenia ekranu bo przycisk zasłaniają jakieś okienka z nowymi filmami no i nie można zatrzymywać na spacji filmów (co czasami się bardzo przydaje). Ale jeżeli ktoś ma problemy z odtwarzaniem tam filmów, to o ile pamiętam pod jednym z ostatnich odcinków "królowej", była zamieszczona dokładna informacja o tym problemie.

Carolinex6x

Coś takiego:
"Dlaczego wideo się nie odtwarza?
1. Czy to wina flash Playera ?
NIE !. Wyświetlanie wideo na naszej stronie NIE wymaga Adobe flash Playera.
2. Jakie wymagania są aby oglądać video?
Zwykłą przeglądarka z włączaną obsługą JavaScript. Standardowa instalacją i domyślne ustawienia, definitywnie rozwiązują problem.
Rozmaite wtyczki typu adblock mogą zakłócić pracę Playera ! Sprawdz poprawność pracy Playera na stronie testowej norm i specyfikacji www.w3.org
3. Po ładowaniu strony zamiast Playera wyświetla się plansza.
Krok 1. Sprawdź, czy wśród zainstalowanych Rozszerzeń znajdują się wtyczki typu adblock.
Krok 2. Jeśli nie ma, przyczyną wyświetlenia planszy jest utracone połączenie z Internetem.
4. Po kliknięciu w przycisku "Play" kręci się ikona ładowania.
Krok 1. Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Krok 2. Wyczyść pamięć podręczną Jak wyczyścić pamięć
Krok 3. Sprawdź jakość swojego połączenia Quick detection of problems
Krok 4. Spróbuj użyć innej przeglądarki internetowej.
Krok 5. Opisz swój problem w komentarze wideo którego nie możesz oglądać."

Ramagrita

Działa mi na innej przegladarce

ocenił(a) serial na 9
Ramagrita

To ja nie wiem, co jest grane bo anyfiles tez mi nie idzie a kiedys dawno temu dzialalo dobrze na tym samym sprzecie. Nie instaluje na ipadzie zadnych wtyczek ani nic, jedynie aktualizuje iOS. Może mi sie cos tu juz popsuło że nic nie odtwarza :/ już go wyłączałam/właczałam, czyściłam historie, pliki cookie i nie wiem co moge jeszcze zrobic co potrafie :/

Carolinex6x

Może zainstaluj inna przegladarka

ocenił(a) serial na 9
angelikalat16

Tez juz zainstalowalam i probowalam. No nic, jesli mam cos nie tak w ipadzie to sie zrobi po powrocie do kraju :) jak sa odcinki Królowej serc na anyfiles to sobie potem nadrobie wszystko :)

Carolinex6x

To prawda. Ta telenowela różni się od innych i gdy przeoczy się chociaż 10 minut nic nie wie :))) To właśnie uwielbiam, że przez całe 45 min odcinka akcja cały czas pędzi do przodu, bo w innych telenowelach (wymienionych chociażby przez Ciebie, bo "Corazón Indomable" również oglądam) na jeden odcinek tego czegoś przypada mało, bo większość czasu zajmują dialogi, przeważnie nic do fabuły nie wnoszące. W "Reina de Corazones" natomiast czekam z zapartym tchem na każdy odcinek ;)))

Może da radę inna przeglądarka? Wiem, że parę dni temu w ogóle zmieniono na wielu stronkach, w tym videoanyfiles nowy odtwarzacz i czytałam, że wiele osób ma problem z odczytywaniem filmików na anyfiles. Mam nadzieję, że da się coś zrobić :((( Odcinki są wgrywane na bieżąco. Polecam Ci konto na anyfiles "ukrytamiłość" tam wgrywane są na bieżąco odcinki i jakość jest bardzo dobra ;)))

ocenił(a) serial na 10
reinadecorazones_2015

Dzięki za info, oglądałam na tej stronie kilka seriali i bardzo się cieszę, że dodali KS!

Lineczka_filmweb

Zawsze służę pomocą :))) Gdybym dowiedziała się jakiegoś info w sprawie "Królowej Serc", na pewno poinformuję na forum! :))) Ja tak samo uważam :))) Kiedy w TV telenowela dobiegnie końca, ponowną emisję "Królowej Serc" zafunduję sobie na tej stronce, bo tam ponoć jest bardzo dobra jakość :3 Ślę pozdrowienia :)))

ocenił(a) serial na 10
reinadecorazones_2015

Tak, na jakość nie można narzekać. Również pozdrawiam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones