PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800337}

Kraina Lovecrafta

Lovecraft Country
5,8 5 405
ocen
5,8 10 1 5405
6,7 3
oceny krytyków
Kraina Lovecrafta
powrót do forum serialu Kraina Lovecrafta

Ok, pierwszy odcinek jest dosyć nudny, ale końcówka dała nadzieję na ciekawe rozwinięcie akcji. Tak też się stało i z każdym kolejnym odcinkiem dostajemy coś ciekawego, nowego. Osobiście wciągnąłem się w ten serial i nie rozumiem ludzi dających oceny "3" i mówiących, że nudny i brzydki, bo serial jest naprawdę ładny i ciekawy. Wydaje mi się, że jeżeli da się szansę temu serialowi i nie będzie się zwracać uwagi na nadmierne podkreślanie rasizmu to jest to jeden z lepszych utworów na HBO GO.

ocenił(a) serial na 8
bzozek2001

"Nadmierne podkreślanie rasizmu"??? xD Nadmierne? Widać w ogóle wcześniej miałeś małą wiedzę w temacie Stanów i to w czasach Jima Crow. Akurat rasizm jest tu istotnym wątkiem. Jak ktoś go chce ignorować to powodzenia.

ocenił(a) serial na 8
aidan_filmaniak

rozumiem to w 100%, wiem, że tak było i nadal się to podkreśla , ale trochę mnie odpycha podkreślenie rasizmu 15 razy w ciągu 1 odcinka

ocenił(a) serial na 8
bzozek2001

Niskie oceny to po 5 odcinku głównie- niektórych boli jakby to ich rectum było penetrowane (znaczy tak wnioskuję po oburzach).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones