PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800337}

Kraina Lovecrafta

Lovecraft Country
5,8 5 405
ocen
5,8 10 1 5405
6,7 3
oceny krytyków
Kraina Lovecrafta
powrót do forum serialu Kraina Lovecrafta

Szit

ocenił(a) serial na 2

Ten serial to niestety kompletny szajz. Co z tego ze od strony technicznej jest ok, no poza tym ze niektorych "czarnych" graja mulaci; wtf? Watki obyczajowy wysuniete na pierwszy plan, watki horrorowe to jakis zart (duchy naprawde?) a w dodatku jest ich bardzo malo. Serial jest nudny i absolutnie nieciekawy. Czwartego odcinka nie obejrzalem do konca bo to jakas kpina. Chyba nie musze wspominac ze ten serial to narzyganie Lovecraftowi w twarz. Jak ksiazka, ktora byla podstawa tego "arcydziela"; jest az dwa razy lepsza niz ten odpad to i tak jest to gowno z innego wszechswiata. No i ten watek rasizmu, ja jebe, w latach 50 i 60 widocznie kazdy murzyn mial minimun 10 przesladowcow... No rozdmuchane do granic absurdu.

jablon1000_fw

Za to dużo czarnuszków więc super wpisuje się w dzisiejszy poprawny politycznie nurt....

ocenił(a) serial na 2
pawulon1_2

Ogolnie to nie mam nic do murzynow, ale rasizm w tym serialu jest absurdalnie rozdmuchany i wlasciwie wysuwa sie na pierwszy plan. Problem istnial no ale raczej nie w takiej skali! Czarni wchodza do baru i za chwile scigaja ich uzbrojeni biali, albo ten watek z policja, kazdy gliniarz widocznie to czlonek ku klux klanu. Rozumiem raz takie cos, jedna taka postac no ale nie nie co kilka minut! To chyba murzyni za czasow kolonialnych mialy lepsze zycie ;)
No i mnie jeszcze razi mocno po oczach to, ze w serialu graja mulaci, ba nawet w glownej roli. Skoro jest taki rasizm, to ktory bialy chcialby "spolkowac" z murzynem? xd

ocenił(a) serial na 9
jablon1000_fw

Istniał istniał. Tutaj wychodzi twój brak wiedzy o segregacji rasowej w usta do lat 60 (potem oczywiście nadal trwała, ale nie aż tak). Ale mnie to nie dziwi, bo w polskich szkołach o tym nie uczą.
Np zasada Sundown town istniała naprawdę i czarni po zachodzie słońca nie mogli przebywać w danym mieście. Jeśli byli, to faktycznie działy się z nimi różne rzeczy. A czasami nie czekano do zachodu słońca tak jak to zostało przedstawione w odcinku.

Pochodzenie Atticusa jest wyjaśnione w 2 odcinku, wiec nie bardzo rozumiem do czego pijesz?

ocenił(a) serial na 2
Daroo_3

Chodzilo mi o pania Jurnee Smollett. No sorki ale blizej jej kolorem skory do araba niz rdzennego afrykanina. Nie uwazasz, ze po prostu nie pasuje wygladem? Reszta obsady w miare Ok, choc wizualnie pasuje mi najbardziej pan Michael Kenneth Williams bo rzeczywiscie wyglada jak potomek niewolnikow. Odpowiedz po 3 miesiacach no ale nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones