SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Krawcowa z Madrytu

El Tiempo entre costuras
2013 - 2014
7,5 509
ocen
7,5 10 1 509
1 105
chce zobaczyć
Adaptacja bestsellerowej powieści Marii Dueñas. Młoda utalentowana krawcowa Sira wyjeżdża z Madrytu w przededniu wojny domowej. Wraz z ukochanym udaje się do Maroka,... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Krawcowa z Madrytu zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Adaptacja bestsellerowej powieści Marii Dueñas. Młoda utalentowana krawcowa Sira wyjeżdża z Madrytu w przededniu wojny domowej. Wraz z ukochanym udaje się do Maroka, mając nadzieję na lepsze życie. Tymczasem mężczyzna znika bez śladu, zostawiając kobietę w dramatycznej sytuacji, samą na obcej ziemi. Po licznych perypetiach Sira wraca do Adaptacja bestsellerowej powieści Marii Dueñas. Młoda utalentowana krawcowa Sira wyjeżdża z Madrytu w przededniu wojny domowej. Wraz z ukochanym udaje się do Maroka, mając nadzieję na lepsze życie. Tymczasem mężczyzna znika bez śladu, zostawiając kobietę w dramatycznej sytuacji, samą na obcej ziemi. Po licznych perypetiach Sira wraca do Madrytu i otwiera tam wytworne atelier mody damskiej. Europa stoi u progu II wojny światowej. Odtąd losy Siry splatają się z życiem postaci historycznych: byłego frankistowskiego ministra, jego ekscentrycznej kochanki, szefa brytyjskiego wywiadu. Za ich namową Sira podejmie się ryzykownej misji.

studio
Boomerang TV (produkcja)
tytuł oryg.
El Tiempo entre costuras
inne tytuły
The Time in Between Miedzynarodowe
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Lizbonie (Portugalia), Madrycie (Hiszpania) i Maroku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych