PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640247}

Krew z krwi

7,8 23 556
ocen
7,8 10 1 23556
6,8 9
ocen krytyków
Krew z krwi
powrót do forum serialu Krew z krwi

Pomysł na film, gdzie żona "biznesmena" zostaje po jego śmierci z pozostawionymi w spadku problemami, mógł być przyczynkiem do napisania dobrego scenariusza i , tak w ogóle, do zrobienia fajnego filmu. Na samym pomyśle się jednak skończyło. Co wyszło? Bardzo słaby scenariusz, głupota dialogów i tragicznie słaby montaż. To wszystko, to oczywiście tylko składniki całości podpisanej przez reżysera. Że-na-da. A pani Kulesza...niestety, od teraz przestała być dla mnie gwarantem dobrego kina.

ocenił(a) serial na 4
evening2000

To nie jest polski pomysł, tylko kolejna kopia zagranicznego serialu.
I jak to serial na licencji - wszystko skopiowane, w większości bezmyślnie. Nie oczekuj więc rewelacji.
Ale może jeszcze się rozkręci.

MrJigssaw

Nie rozkręci się. Powiem więcej: będzie jeszcze gorzej, wręcz żenująco. Obejrzałem już wszystkie odcinki (będzie ich 8) na Canal +

ocenił(a) serial na 4
evening2000

Zgadzam się z założycielem tematu w 100 %

ocenił(a) serial na 4
evening2000

Muszę przyznać, że trochę Ci nie dowierzałem póki nie obejrzałem niedzielnego odcinka. Faktycznie jest coraz gorzej.
Scena z ecstasy w basenie z udziałem tego błazna musiała i tej dziewczyny znanej z filmu "Galerianki" była mega żenująca. Zapychacz najgorszego rodzaju.
A jak Carmen wypiła za jednym razem szklankę "wódki", myślałem, że się popłaczę ze śmiechu - dorosły facet jest w stanie wypić pół szklanki wódki, ale nigdy kobieta, choćby była nałogową alkoholiczką.... One odpadają po wódzie niemal od razu. Kompletny brak realizmu.

Chcesz powiedzieć że w kolejnych odcinkach będzie tylko gorzej? ;/

MrJigssaw

z tą wódką też byłam w szoku, aż się zastanawiałam, czy ona na pewno nalała sobie wódki, czy to nie był lżejszy jakiś alkohol.

ocenił(a) serial na 6
MrJigssaw

to ty nie widziałaś jak kobiety potrafią pić

ocenił(a) serial na 5
evening2000

Niestety również muszę się zgodzić. Pomysł dobry ale wykonanie tragiczne. Jestem po 3 sezonach The Killing i porównując.... nie ma porównania! Obejrzałem pierwszy odcinek i na tym się zakończy. Pomijam już fakt, ze w opisie na filmwebie jest moim zdaniem fatalny spojler, który od razu zdradza zakończenie pierwszego epizodu. Jakiego serialu jest to kopia?

ocenił(a) serial na 4
kuuuba777

Serial jest kopią holenderskiego serialu "Penoza", nieznanego w Polsce. Odniósł on jednak ogromny sukces w Europie Zachodniej, Rosji, i USA.
Istnieje też jego amerykański remake, który nosi tytuł "Szkarłatna wdowa", ale to podobno mega gniot, przetrwał tylko parę odcinków...

Jak będzie z polską wersją - zobaczymy. Ponoć już tworzą 2 sezon.

ocenił(a) serial na 7
MrJigssaw

Amerykańska wersja nie jest gniotem, jest o wiele bardziej sensowna niż nasza. Ma rozbudowany wątek policjanta, nie ginie w nim siostra bohaterki i jakoś tak lepiej oddaje ciągłość akcji.

evening2000

masz rację, potencjał niewykorzystany nalezycie

ocenił(a) serial na 7
evening2000

No cóż...pozostają ci "Londyńczycy" do kolacji <lol>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones