PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023379}

Krucjata

7,0 9 491
ocen
7,0 10 1 9491
Krucjata
powrót do forum serialu Krucjata

Oceny

ocenił(a) serial na 3

Że tak spytam, mamy tu casus kupionych ocen który przy polskich produkcjach występuje dosyć często czy po prostu nie dostrzegam fenomenu? Obejrzałem pierwszy odcinek to temu serialowi bliżej aktorsko i realizacyjnie do paradokumentów niż do topki polskich seriali kryminalnych typu Kruk. A ten wybuch na wiśle  w 30 którejś minucie z efektami specjalnymi których świat według kiepskich by sie nie powstydził to była wisienka czy jak to mówił klasyk truskawka na (zgniłym) torcie.

ocenił(a) serial na 10
bardzo_gorzka_czekolada

Ok. Obejrzyj zĵebanego Reniferka i piej z zachwytu.

ocenił(a) serial na 2
martin123154

Zgadzam się. Scenariusz się nie klei. Pełno dziwnych zagrywek - zupełnie nierealnych. Moment wybuchu jak i inne akcje przewidywalne... 10 odc już nie zmęczyłem po początkowych idiotyzmach.

ocenił(a) serial na 4
martin123154

Renault Laguna II podają jako Meganka.

martin123154

Nie dostrzegasz fenomenu. Pisanie, że temu serialowi realizacyjnie bliżej do paradokumentów wyklucza sens dalszej dyskusji z tobą bo pokazuje tylko twoje dyletanctwo i chęć zaistnienia. Świetny serial, na pewno czołówka ostatnich lat jeżeli chodzi o seriale kryminalne. A Schuchardta, to się po prostu nie da nie lubić.

ocenił(a) serial na 10
Tracker

Dzięki za ten komentarz. Pełna zgoda w tym zalewie malkontentów i pseudoznawców.

ocenił(a) serial na 9
martin123154

Mylisz się co do opłaconych ocen, dobry serial z fajnym pomysłem, ode mnie 9 i nie jestem opłacony.

ocenił(a) serial na 10
paweljackowski

Same here. Piona.

ocenił(a) serial na 10
martin123154

Nie dostrzegasz nie tyle fenomenu, co zwykłej porządnej roboty.

ocenił(a) serial na 2
martin123154

Dramat. Zacząłem ze względu na oceny na filmweb ale 20 minut tylko wytrzymałem :D

ocenił(a) serial na 2
martin123154

Porównanie do paradokumentów jak najbardziej celne, gra aktorska fatalna a całość produkcji przypominała produkcje amatorskie. Najgorsze jednak dla mnie były idiotyczne dialogi. Łatwiej by było wymienić rozmowy między bohaterami, które nie były napisane tragicznie, niż te słabe.

ocenił(a) serial na 8
martin123154

Obejrzyj wszystkie odcinki zanim zaczniesz bez sensu komentować

martin123154

To samo miałam napisać! Faktycznie gra aktorska i dialogi jak w paradokumentach. Naprawdę ciężko się to ogląda, nie wspominając już o nierealnych sytuacjach. Bajka i tyle. Słabe. Nie wiem skąd taka wysoka ocena

ocenił(a) serial na 8
martin123154

Wszystko fajnie, ale koleś, który ocenia chińskie bajki na 9 nigdy nie będzie autorytetem w kwestiach krytykowania takich seriali.

ocenił(a) serial na 3
martin123154

Chwała za ten opis, bo jak zobaczyłem ocenę >7 to się przeraziłem. Miałkie dialogi, kiepska gra, rozwijanie postaci żadne, takie trudne sprawy i dlaczego ja w jednym. Wybuch tak, efekty rodem z polskiego wiedźmina.

ocenił(a) serial na 7
martin123154

Te efekty specjalnie to mega klapa. Pierwszy raz w filmie widziałam tyle niedociągnięć wizualnych. Jest auto - kolejna klatka już nie ma auta. Jedzenie na widelcu jest, kamera z innej strony nie ma, później znowu jest, a aktorka ciagle mówi. Dziewczyna trafia do szpitala nie widać ciąży, facet dowiaduje się od lekarki, a później już brzuch jak 3 miesiące później, warto wspomnieć, że pogoda niezmienna i aktorzy ciągle w tych samych kurtkach. Trochę żenada.

ocenił(a) serial na 7
martin123154

nie ma to jak ocenić i porównywać po 1. odcinku... mamy tu chyba casus komentarza kupionego przez... ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones