PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 402
oceny
6,8 10 1 40402
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Witam, musze to napisać choć nie jestem z zasady złośliwy ale co tutaj piszą niektóre osoby to przechodzi ludzkie wyobrażenia.
Mianowicie, filmy są kręcone przez ludźi i dla ludźi, są różne filmy i seriale te poważnie i te dla rozrywki(uproszczony podział)i serial(telenowela) Kryminalni jest właśnie takim obrazem, jak ja to mówie "pod popcorn i cole". Ten fim z prawdziwą pracą Policji ma tyle wspólnego co jeden pan z Torunia z kościołem i rozwala mnie to że tak wiele ludzi wychwala ten serial ponad inne z tego gatunku. Można go potraktować jak bajke, bo jest to bajka dla dużych dzieci i dla rozrywki nakręcona. Traktowanie tego serialu na poważnie jest totalnym nieporozumieniem, i o dziwo że grono fanów tego serialu to kobiety:)czy kobiety także tak szerokim gronem oglądają Pitbulla czy Gline? Nie bo te seriale są zbyt brutalne i prawdziwe,i nakręcone bez słodzenia wszelkich zachowań a przecież nasze panie nie lubią takich historii, one wolą te słodzone, proste, z dobrze ubranymi i przystojnymi bohaterami, którzy w pogoni za oprychami nawet sie nie spocą.Nie mam nic przeciwko Kryminalnym ale dziwi mnie że ludzie tak go traktują, pisząc że jest wciągajacy i taki pełen napięcia,gdzie to jest, w którym odcinku?).Nie chce już podawać że gra aktorska i wogóle cały montaż to jedna wielka kiła. Ten serial to kolejna telenowela tylko że o Policjantach tak jak inne o lekarzach, weterynarzach, kosmonautach i piekarzach.Pozdrawiam i bez obrazy.

sena9

''czy kobiety także tak szerokim gronem oglądają Pitbulla czy Gline?''
-szerokim gronem zapewne nie, ale pojedyncze sie znajdą(np ja, oglądam i Kyminalnych i Pitbulla).
''one wolą te słodzone, proste, z dobrze ubranymi i przystojnymi bohaterami...''
-taka juz nasza natura, te mocniejsze sceny zostawiamy dla was; panów;)
''pisząc że jest wciągajacy i taki pełen napięcia,gdzie to jest, w którym odcinku?''
-Sceny z Malty, odcinki Tryptyka, te w Krakowie nie były najgorsze...
''Nie chce już podawać że gra aktorska i wogóle cały montaż to jedna wielka kiła''- nie wszystkim musi sie podobać, nie?
''Ten serial to kolejna telenowela tylko że o Policjantach tak jak inne o lekarzach, weterynarzach, kosmonautach i piekarzach''
-wstyd się przyznać,ale kiedyś oglądalam tylko dwa o lekarzach... o weterynazach w życiu serialu nie widziałam, o kosmonautach i piekarzach-również...
z powyższych wypowiedzi nasuwa się kilka wniosków; panie róznią sie od mężczyzn i z wygladu i charakteru...w serialach pasjonują nas inne czynniki niż Was;d
pozdrawiam;* a i uprzedzam,że także nie jestem złośliwa;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones