PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 402
oceny
6,8 10 1 40402
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Zero realizmu, bohaterowie jak z filmów o bondzie, akcja też. Fabuła dla totalnych imbecylów, plastik i cukierkowa otoczka, oto kryminalni. Przy "Pitbullu" ten serial wygląda jak bajka dla grzecznych dzieci. Ostatnio z seriali to najlepszy jest właśnie Pitbull, ma realizm, wstrząsa, porusza, skłania do przemyśleń i nie przedstawia świata przestępczego jako dobrej zabawy.

Boski_Diego

uuu i po co takie ostre słowa... nie lubisz to nie ogladaj, mnie tam rybka.....hehehhe


--http://www.procentciebie.pl/

użytkownik usunięty
Boski_Diego

Faktycznie ostatnio serial stał się mniej wyrazisty a jednak polecam ci obejrzeć jeśli znajdziesz w internecie kilka odcinków, które gwarantuję trzymają w napięciu np. z szajką pedofilów czy tryptykiem śląskim.

POPIERAM BOSKIEGO DIEGO:)

SERIAL FATALNY, POROWNUJAC GO DO PITBULLA -SMIECH NA SALI

ocenił(a) serial na 10
Boski_Diego

Hmm,to ciekawe dlaczego Pitbull nie otrzymał telekamery,tylko WłASNIE kryminalni ja zdobyli 2x z rzędu?Wniosek sam sie nasuwa.proponuje pomysleć,serdecznie nie pozdrawiam

ocenił(a) serial na 1
wiewiorka48

A M jak Miłośc dostało telekamerę trzy razy z rzędu i co? Pewnie też powiesz że ten serial jest zajebisty. Jedynae co ten serial ma wspólnego z kryminałem to nazwa. To jest zwykła telenowela typu "Na Dobre i na złe" tyle że jeden opowiada o cudownych lekarzach którym wszystko wychodzi i potrafią uleczyc każdego a drugi o policjantach-supermenach którzy nigdy nie zawidoa w walce z bandytami. Do tego dochodzi scenariusz przpełniony telenowelowymi frazesami, wątpliwa obsada i mamy mydlankę jak z nut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones