Księga Boby Fetta (2021)
Księga Boby Fetta: Sezon 1 Księga Boby Fetta Sezon 1, Odcinek 1

Rozdział 1

Chapter 1: Stranger in a Strange Land 38m
6,7 1 806
ocen
6,7 10 1 1806
Księga Boby Fetta
powrót do forum s1e1

Oj słabiutko!

ocenił(a) serial na 6

Co najbardziej zawiodło? Uwolnienie się z jamy Sarlaca. 99 procent fanów myślało iż będzie to epicka walka o życie która zapisze się złotymi zgłoskami w kanonie a tu 25 sekund trochę ognia i po sarlacu cyrk! A Boba grzebie się przez piach ze 30 metrów w górę to kpina. Dalej-przeżył kozak na jednym robaczku tyle dni przy takim upale, dostaje łomot od paru pustynnych ludzi/o matko!/. Czy to jest ten Boba, który siał jeszcze niedawno postrach w galaktyce jako niezwyciężony łowca nagród? Za chwilę dostaje bęcki od paru leszczy na ulicy i to jakie! Scenarzyści zrobili z niego emeryta z Ciechocinka a nie legendę-fajtera. I jeszcze ten parkur po dachach o ludzie co to assassin creed! Nie będę dalej spojlerował bo to bez sensu ale coś scenariusz pierwszego odcinka mizerny i to bardzo. Dla mnie najlepszym momentem tego odcinka było pokazanie kantyny to wyglądało dobrze i plus za grę aktorską tutaj nie można się czepiać. Jednak jak poziom dalej będzie tak słaby to nie wróżę sukcesu na miarę Mandaloriana. Obecna ocena to jakieś zawyżenie przez wielkich fanów serii. To tyle po pierwszym odcinku jeżeli 35 minut można nazwać odcinkiem, to też duża kpina.

ocenił(a) serial na 8
vader26

Nie. To nie jest ten sam Boba co kiedyś. To już inny Boba. Potężniejszy. Nie Łowca Nagród, ale gość, który stara się przejąć władzę nad Imperium Jabby. Podoba mi się ten kierunek. I oby twórcy się tego konsekwentnie trzymali.

użytkownik usunięty
vader26

Ja rozumiem, że się mogłeś zawieść, ale po co dwa razy wstawiasz swój post? -. -
Łomot, jakbyś nie zauważył dostali przez te elektro tarcze. A tak, ona jest Assassinen to tych innych też w ten sposób ścigała. Akurat jeśli widać nawiązanie do ninja to można było się stylu domyśleć.
Mi akurat podobało się to przeplatanie wspomnień w jego wodnej komorze, jak się uwolnił, z tym jak próbuje ustanowić przejęta władze a Tatooinie. Muzyka tylko coś mnie jeszcze nie przekonuje, no i np. W sanktuarium tnę niebieski obcy okropnie był zrobiony.

Właśnie sposób w jaki połączyli te dwie linie czasowe z tą komorą to najmocniejsza strona tego odcinka, a być może i serialu.

użytkownik usunięty
Taio

Zgadzam się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones