Kto zabił Sarę
powrót do forum 1 sezonu

Nie wiem od czego zaczac.
Moze od tego, ze ocena widzow na filmwebie mnie przeraza... 7? Czy ja ogladalem inny serial?

Dalej... Niby sie swieci, niby wybucha, niby jest show... Ale jest tanio i kamienie sa zrobione z tektury.

Jest historia, jest tajemnica i faktycznie - obejrzalem do konca. Bo tytul zoobowiazuje. I chcialem dowiedziec sie, kto zabil puszczalska Sare.

Poruszoa tematyka wykorzystywania kobiet i handlu ludzmi, polowania - to wazne tematy. I mowic o nich nalezy.

Minusy:
- wszystko inne: scenariusz, aktorzy (chociaz uroku im nie odmowie), logika, zwiazki przyczynowo skutkowe, dialogi, kamienie z tektury... aaa nie! o tym juz bylo...

Chcialem pokusic sie na poczatku o obszerny opis i kilka przykladow, ale jest ich tak duzo, ze chyba nie starczy mi wytrwalosci.
Zobaczcie sami.

I niech nie zwioda Was sceny seksu - rodem z 365 dni - a nie zapominajmy do jakiej nagrody ten film zostal nominowany.

ocenił(a) serial na 6
kacper52

Film nie był aż tak zły, gdyby nie zakończenie...

ocenił(a) serial na 3
Antonietta_Ida

Zakonczenie troche mnie zaskoczylo ale przypuszczam, że drugi sezon - o ile sie zdecyduje - moze mnie utwierdzic w przekonaniu, że nielogiczności tego serialu, powinny zostać szeroko omowione na jakis zajeciach psychologicznych dawno sie tak nie usmialem. Pomimo kilku naprawde nieprzyjemnych scen, reszta byla niezla komedia

ocenił(a) serial na 3
kacper52

Tak! Jak się cieszę że nie tylko ja tak myślę, bo po zobaczeniu oceny serialu na filmwebie aż zwątpiłam! Brak logiki tego arcydzieła, powodował u mnie napady śmiechu .. nie wspomnę o dialogach
„Nie wejdziesz już przez okno. Bo je zamknąłem”
Coś wspaniałego po prostu. I jeszcze ten mózg operacji
„Nikt nie wie ale zdjęcia zapisują się w chmurze”
Faktycznie nikt tego nie wie! Klękajcie narody przed geniuszem!

Jednakże jako sobotnią komedie, polecam :)

ocenił(a) serial na 2
Antonietta_Ida

To zakończenie jest jeszcze gorsze? Po 3 odcinku twierdzę że to poziom tureckich seriali.

ocenił(a) serial na 5
kacper52

Puszczalską Sarę?

ocenił(a) serial na 7
doroti

Tak, obskoczyła każdego faceta, który się tam przewinął, za wyjątkiem geja i służącego.

ocenił(a) serial na 6
Mehoweck

Czyli dwóch? Tatusia i synka? :)

ocenił(a) serial na 7
Antonietta_Ida

Więcej - tatusia, synka, kolegi synka, przydupasa tatusia i innych (nie wymienionych w czołówce)

ocenił(a) serial na 8
Mehoweck

Ale gdzie niby? Uprawiała seks tylko Ronaldo i Cesarem

kacper52

Pierwsze odcinki nawet spoko, krótkie, dało się oglądać w tle bez przesadnej przykrości robiąc coś innego. Tak od 6-go łapałem się na tym, że oglądam w zasadzie latynoską telenowelę. Taka kryminalna Isaura jeśli ktoś pamięta ;)
Brnąłem dalej licząc na efektowny finał. No, ale...
Raczej nie dam szansy drugiej serii.

ocenił(a) serial na 4
KrolikTrojanski

O to to! Dokładnie to samo miałam w głowie oglądając ten serial - telenowela meksykańska ;)

poulain

Najważniejsze,że był mocny wątek miłości dwóch gejów, Zgodnie z wytycznymi NETFLIXa.. treść już bez znaczenia

kacper52

Polowania są ok.

raVadrian

Niestety mi tez się nie podobal. Telenowela meksykanska. . Sama sobie się dziwiè, że obejrzałam tę szmirę do końca

ocenił(a) serial na 3
kacper52

masz racje, niech Meksykanie zostana przy telenowelach. Okropny kiczowaty film pełen scen seksu. Wysoka ocena mnie skusila ( wtedy 7.3), do dzisiaj zaluje. Gniot gniot gniot. Zmarnowany czas.

kacper52

Zgadzam się szmira.... I już do obrzydzenie z tymi wątkami homoseksualnymi w każdym serialu na Netflix (no może nie każdy)
Dotrwałem do 4 odcinka.... brrrr
Już bardziej polecam Niewinny... 100 razy lepszy

ocenił(a) serial na 4
kacper52

Dla mnie niestety technicznie też straszny gniot. Za dużo dobrego się chyba obejrzało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones