PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489914}

Black Butler

Kuroshitsuji
7,9 9 763
oceny
7,9 10 1 9763
Kuroshitsuji
powrót do forum serialu Kuroshitsuji

Mam pytanie

użytkownik usunięty

Niedawno skończyłam oglądać Death note czy ten serial jest w podobnym klimacie?

jest całkiem fajny, nie powiem że nie, ciekawy, troszkę owinięty tajemnicą i takie tam, ale nie ma tak rozwiniętej fabuły jak w DN, nie rzuca aż tak na kolana i nie skłania do refleksji, przynajmniej nie do tego stopnia co w Death Note ;-) ale warto rzucić okiem i się przekonać

użytkownik usunięty
pretty_impressed

Jetem już po 8 odcinku i jak na razie jest całkiem fajnie. A znasz może jeszcze jakieś inne anime godne polecenia? Najlepiej w tajemniczym klimacie jak DN i Kuroshitsuji;)

ocenił(a) serial na 10

Oglądałam trylion anime i Death Note to dla mnie numer 1 , jeszcze nic nie zdołało zdetronizować tego serialu ;) Ale z czystym sumieniem polecam ci Kuroshitsuji ! Gdybym miała robić listę , myślę że ten serial znalazłby się na drugim lub trzecim miejscu ;)

ocenił(a) serial na 10
Veiller

A code geass ? Też w stylu Death Note :)

ocenił(a) serial na 10
Zelcia22

Nie wiem czemu , ale nie potrafię się przekonać do kreski w Code Geass , do tego nie jestem fanką ''maszyn''.Nie oglądałam nigdy CG , zaczęłam jedynie kiedyś pierwszy odcinek i tak to się skończyło ;)

ocenił(a) serial na 10
Veiller

Wiesz, każdy ma inny gust ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones