Tym ludziom grunt usuwa się spod nóg i to dosłownie. W Los Angeles w niewytłumaczalny sposób wciąż powiększa się zapadlisko pochłaniające mieszkańców metropolii. Lądują oni na terytorium niczym z jurajskiego parku. Przyjdzie im stoczyć bój o życie i desperacko szukać drogi do domu.
nie wiem co amerykance widza w tym serialu,efekty słabe obsada taka sobie,trochę bezbarwna,fabuła trudno na razie powiedzięć tylko ze ma Los Angeles teraz obecnie i z "przed epoki.".co dalej nie trudno się domysleć każdy z bohaterów skrywa jakąś tajemnice jak na razie takie 4- ujdzie można zobaczyć ale nie powale ,no...
więcej