PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544998}
6,6 146
ocen
6,6 10 1 146
Ladies versus Butlers
powrót do forum serialu Ladies versus Butlers!

Hino Akiharu stracił rodziców kiedy był jeszcze malutki, po czym zaadoptowała go rodzina jego wujka. Zauważył jednak, że wujaszek chce zdobyć spadek po jego rodzicach, więc aby temu zapobiec, zdecydował się pójść do szkoły z internatem – Liceum Hakureiryou. Ma jednak mały problem, jego groźny wygląd straszy dziewczyny, którymi jest większość uczniów. Nie jest w stanie dogadać się ze swoimi kolegami z klasy, aż nagle wpada na Saikyou Tomomi – jego dziewczynę z dzieciństwa!

ika89

Jestem po 4 epizodach i nic tam nie ma o tym ze jakis spadek ma dostac, jesli to prawda to niezle spoilery dowaliles w opisie.

shen16

albo raczej dowalilas? za krótki <br/> za krótki <br/>

ocenił(a) serial na 9
ika89

"spadek" ? "Nie jest w stanie dogadać się ze swoimi kolegami z klasy" ? Saikyou Tomomi - jego dziewczyna z dzieciństwa ?
Był jakiś wcześniejszy sezon ? =D Człowieku... przez chwile się zastanawiałem czy Ty w ogóle oglądałaś to anime. Naprawdę opis bardzo krótki i raczej mało pasujący do tego serialu...
Czy aby na pewno przez "spadek" się przeniósł ? Jak na moje to przez to się przepisał bo nie było trzeba płacić czesnego... I był internat.
Koledzy... Raczej wszystko było w porządku z nimi... Nawet dużo ich nie było.
Dziewczyna z dzieciństwa... Raczej to była tylko przyjaciółka, która go dręczyła, a raczej wpakowywała w kłopoty.
Co do tego, że miał mały problem jak to powiedziałeś to raczej nie przez jego wygląd, a raczej przez serię nieszczęśliwych wypadków z samego początku, a wygląd tylko doprawiał mu zmartwień.
Troszkę zdradziłem Anime, ale nie ma to wpływu na fabułe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones