PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35878}

Lalka

7,6 14 904
oceny
7,6 10 1 14904
8,0 2
oceny krytyków
Lalka
powrót do forum serialu Lalka

,,LALKA ,,Serial z klimatem.

ocenił(a) serial na 10

To ciekawa adaptacja, świetna gra wszystkich aktorów.,w tym B.Pawlik jakby urodzony do roli Rzeckiego.
GENIALNA MUZYKA ANDRZEJA KURYLEWICZA, która podkreśla dodatkowo klimat serialu.
Dla tej pięknej muzyki extra 10.

ocenił(a) serial na 10
NJM

zgadzam się w pełni, obejrzałam go ponownie niedawno na TVP Kultura i sądzę, że to świadczy o artyzmie tego filmu, że wciąż o nim myślę, nie chce mi wyjść z głowy - takich seriali już się dzisiaj nie kręci...

ocenił(a) serial na 10
NJM

Serial jest faktycznie wspaniały! Stanowi niemal doskonałe odzwierciedlenie książki i przy tym nie jest nudny, ma charakter, wspaniałą, nieco naddartą nutkę smaku dawnych lat. Kamas dał Wokulskiemu moc, ekspresję, głos i szyk, którego tak mi brakło u niedźwiedzia, Dmochowskiego, Braunek, choć jej urodzie wiele można by zarzucić, jest perfekcyjnie wyblakła, rozmarzona i płytka, Pawlik to Rzecki doskonały, kunszt gry na najwyższym poziomie. Dodać do tego przewodni motyw muzyczny, który podkreśla atmosferę pozytywizmu i voila: arcydzieło. Nigdy nie uda mi się tak pokochać niedopracowanego filmu Hasa, jak serialu Bera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones