PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35878}

Lalka

7,6 14 904
oceny
7,6 10 1 14904
8,0 2
oceny krytyków
Lalka
powrót do forum serialu Lalka

Najlepsza lektura

ocenił(a) serial na 10

Mam 18 lat ,ale powiem Wam ,że niesamowicie podoba mi się ta lektura... Ten serial jest
niesamowity. Nie jestem fanka lektur tym bardziej w ogóle książek....naprawdę coś
niesamowitego...Prus jest mistrzem .... Nie żaden Mickiewicz.
A rady i słowa Doktora Szumana są ponadczasowe ...
Prawdy o kobietach i miłości niestety...

milkakeri

bo ta lektura jest cholernie zyciowa KOCHAM JĄ i mam nadzieję że będę ją miał na maturce::)

ocenił(a) serial na 10
Schizofrenik_XXI_wieku

Życzenie spełnione :-)

miszacz

no jasne :) co najciekawsze najwięcej napisałem o łęciej a nie tej podborskiej :) mam nadzieję że trafiłem w klucz, a ręka to mnie od tego pisania ostro napier dalała :) ale mam więcej niż 250 słów :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Liczyłeś słowa? Nam polonistka mówiła, że jak masz dwie strony to egzaminatorzy odpuszczają sobie liczenie ;)
Ja jestem bardzo zadowolona z Lalki na maturze, bo kocham tę książkę, obok Mistrza i Małgorzaty najlepsza lektura :D.

Lady_From_Burton_World

jak najbardziej, mam więcej niż 250 słów :) zapełniłem caluśkie dostępne strony aż mnie łapa bolała :) haha :)

ocenił(a) serial na 10
milkakeri

Strasznie żałuję, że nie przeczytałem "Lalki", a ograniczyłem się tylko do streszczenia. Z tego co na lekcji omawialiśmy i z tego co zobaczyłem w serialu myślę, że to może jest najlepsza lektura w ciągu całego liceum.

ocenił(a) serial na 10
doliwaq

Bardzo możliwe ,że jest najlepsza spośród wszystkich lektur w liceum :)
Mi się naprawdę spodobałam ,a jestem wybredna ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones